Denní horoskop 17.5.2019

Napsala | 17.05.2019

Beran

Počítejte s nečekaným pozváním na svatbu nebo jinou podobnou akci. I když se vám nechce, je vám jasné, že se tam bez nového roucha vypravit nemůžete.

Býk

Ani vy se nedokážete domluvit s člověkem, který jakoukoli komunikaci odmítá. Pak vám nezbude, než abyste dělali to, co chcete, a na něj se neohlíželi.

Blíženec

Vaše názory se s názory vašeho partnera patrně neshodnou. Hádka však není řešením. Musíte si sednout a vymyslet oboustranně přijatelný kompromis.

Rak

Když přijde miláček s opravdu nesmyslným nápadem, vy mu ho nerozmlouvejte. Na to, že se rozhodl pro něco, co nemá smysl, musí přijít on sám.

Lev

Radost vám udělá pohled na účet. Zjistíte, že si můžete dopřát daleko lepší dovolenou, než jste plánovali původně. Jděte si ji vybrat hned odpoledne!

Panna

Trigon mezi Merkurem a Saturnem je velice příznivý pro všechna zásadní životní rozhodnutí. Budete se rozhodovat po zralé úvaze a navíc i moudře.

Váhy

V práci se důrazně hlaste o svá práva. Můžete se sice dozvědět, že to přeháníte a že myslíte jenom na sebe, ale to vás nesmí zabrzdit ani zastavit.

štír

Při Luně ve svém znamení můžete být trochu unavenější, než obvykle. Pokud to jde, nesedejte si za volant sami, ale nechte raději řídit svého partnera.

Střelec

To, že máte v práci všeho až nad hlavu, je v pátek naprosto přirozené. Naštěstí se během dne všechno urovná tak, že se tomu večer dokážete i zasmát.

Kozoroh

Využijte trigonu mezi Merkurem a Saturnem. Dnes sice není úřední den, ale to roli nehraje. Když se na úřad vypravíte, získáte tam všechno, co chcete.

Vodnář

Můžete si sice stokrát opakovat, že se budete chovat rozumně, ale nakonec to stejně nedokážete. Když vás někdo provokuje, v klidu se neudržíte.

Přečíst  Denní horoskop 14.10.2018

Ryby

Mile vás překvapí váš vlastní nadřízený. Když přijdete s tím, že musíte z práce odejít dřív, dokonce se zeptá, zda nepotřebujete zajistit odvoz.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..