Denní horoskop 16.4.2019

Napsala | 16.04.2019

Beran

Jsou lidé, kterým musíte to, co chcete, opakovat stále dokola. Když jim to řeknete jednou a nevzrušeným tónem, usoudí, že to vlastně nemyslíte vážně.

Býk

Když vám partner řekne, že se máte v jisté záležitosti držet zpátky, měli byste ho poslechnout. Jeho názor je podložený zkušenostmi a plně opodstatněný.

Blíženec

Kvadratura mezi Venuší a Jupiterem varuje. Touha po nějakém záletu může být silná, ale její uskutečnění by mělo následky závažné a dlouhodobé.

Rak

Než začnete utrácet, dobře si rozmyslete, do čeho peníze investujete. To, co dnes vypadá jako věc, bez níž se neobejdete, budete zítra vnímat jinak.

Lev

Když se něčeho bojíte, jděte a sáhněte si na to. S překvapením zjistíte, že vaše představy byly podstatně horší, než realita. Ta je docela příjemná.

Panna

Když si už něco kupujete, nejdříve se dívejte na kvalitu a na to, jak vám to vyhovuje. Cenu a ostatní nutné záležitosti řešte až jako další v pořadí.

Váhy

Ze všeho nejvíce potřebujete samotu. Když si večer zařídíte tak, abyste si mohli své záležitosti v klidu promyslet, bude to ten nejlepší program.

štír

Díky Luně v Panně se dokážete na svět kolem sebe podívat bez zbytečných iluzí. Navíc pochopíte, kam musíte napřít energii a kde vás čeká úspěch.

Střelec

Opět se ukáže, že jste vnímaví. Něco pro sebe pozitivního objevíte i v situaci, kterou by každý jiný bral jako něco otravného a nepříjemného.

Kozoroh

Luna v Panně vás nutí, abyste uvažovali o budoucnosti. Ohledně dovolené je jasno, ale otázku, zda stavět nebo nestavět, jste dosud vyřešit nedokázali.

Vodnář

Když něčemu nerozumíte, neptejte se, ale spíše pozorujte. Otázky by byly totálně k ničemu. S tím, že by vám někdo pravdivě odpověděl, počítat nemůžete.

Přečíst  Denní horoskop 22.8.2018

Ryby

Při kvadratuře mezi Venuší a Jupiterem musíte být velice opatrní. Hrozí, že bez přemýšlení nakoupíte něco, co vám následně k ničemu nebude.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..