Denní horoskop 17.2.2019

Napsala | 03.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Odpoledne, kdy je Luna ve Lvu, připravte pro miláčka nějaké romantické překvapení. Bude skoro až dojatý, protože u vás na něco takového zvyklý není.

Býk

To, co vám vypráví váš miláček, moc vážně neberte. Chce se před vámi prezentovat v co nejlepším světle, takže mu na realitě zase tak moc nezáleží.

Blíženec

Bez výčitek svědomí si dopřejte intenzivní odpočinek. Hned ráno vyhlaste, že celý den strávíte v posteli a s knížkou. Pak to však musíte dodržet.

Rak

Hned ráno vám bude jasné, co máte dělat, abyste svého vysněného partnera konečně získali. Řiďte se instinktem, protože ten vás dneska nezklame.

Lev

Pozor si dejte na Kozorohy! Když se rozhodnou, že vás oblaží svou láskou, vůbec nepochopí, proč jste se tak skvělou životní šanci rozhodli odmítnout.

Panna

Představy, které o partnerovi máte, čas nemění. Když se nad vším zamyslíte, zjistíte, že je ještě lepší, než jste si na začátku vztahu mysleli.

Váhy

To, co slyšíte, může být se skutečnou realitou ve velice příkrém rozporu. Uvědomte si to v momentě, kdy máte na slovech někoho jiného sami stavět.

štír

Sextil mezi Venuší a Neptunem zásadně vylepší váš partnerský vztah. To, že je váš miláček skvělý, si nejenže uvědomíte, ale taky mu to řeknete nahlas.

Střelec

Večer svého partnera nepoznáváte. Konečně ho napadne, že by se mohl zajímat o to, zda jste ve vztahu spokojení. Vy samozřejmě spokojení jste…

Kozoroh

Sextil mezi Venuší a Neptunem vás nutí k zamyšlení. Naprosto nechápete, proč tak milujete člověka, který se k vám podle všech ukazatelů vůbec nehodí.

Vodnář

Večer, kdy se Luna dostane do vašeho partnerského sektoru, soustředěně poslouchejte všechno, co vám váš partner říká. Je to neobyčejně důležité.

Přečíst  Denní horoskop 16.11.2020

Ryby

Při vaření nic nevymýšlejte. Vzhledem k Luně, která je v Raku, bude rodina nejspokojenější s klasickým receptem, který se v rodině dědí po babičkách.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..