Odpočinek – jak relaxovat podle jednotlivých znamení? 1

By | 03.07.2020

Někdo umí odpočívat velmi dobře, nedělá mu problém celý den ležet a číst si, sledovat televizi nebo jen tak se poflakovat. Jiný zase tento způsob odpočinku bere jako mrhání časem a raději odpočívá aktivně. Doma, při úklidu, někde na procházce, při sportu a podobně. Někdo jede rád na dovolenou na hory, kde pořádá túry, jiný zase lehne na lehátko k moři a užívá si odpočinku. Jak jste na tom vy? Čemu dáváte přednost, co je pro vás to pravé a co pomůže při relaxaci? Možná se můžete řídit podle vašeho znamení!

Nejlepší relaxace podle znamení

Každé znamení je jiné, některé překypuje energií a tudíž zastavit bývá zatraceně těžké. Jiné znamení zase vše dělá pomaličku, stylem co se vleče, neuteče, takže žádný stres a problémy, jsou daleko horší věci. Jak to vidíte vy, respektive vaše znamení? Jaký odpočinek je pro vás nejlepší podle vašeho znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou svobodné znamení a potřebují svobodu cítit i v životě, jedině tak mohou v klidu a bez potíží relaxovat. Chtějí se zbavit všech omezení, vyčistit si mysl a díky tomu budou svobodní, v pohodě a bez nějakých nánosů špatných věcí. Ve svém vlastním volnu se bude zabývat novými objevy, novými věcmi, které ho zajímají a kterými rádi vyplní svůj čas. Velmi dobře relaxují také s přáteli, kdy si jednoduše užívají přítomný okamžik s lidmi, které mají rádi.

Ryby (21. února – 20. března)

Volný prostor, žádné omezování a vlastní čas na svůj vnitřní svět, to jsou věci, bez kterých Ryby neumí žít. Plavou si v moři, takže potřebují plavat v životě. Potřebují čas pro sebe, takže klidně je nechte chvíli sami se sebou. Aby se cítili uvolněně, potřebují prostředí, kde jsou pochopeni, které s nimi souzní. Někdy mohou mít špatný pocit, že si užívají, zatímco druzí v práci pracují.

Přečíst  Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 10
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..