Denní horoskop 16.9.2020

Napsala | 13.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Poslouchejte pozorně to, co vaši kolegové říkají. Pozornost věnujte zejména tomu, co jindy považujete za nepodstatné poznámky, o nichž nepřemýšlíte.

Býk

Při Luně v Panně se domluvíte bez problémů naprosto s každým. Vy budete své oponenty soustředěně poslouchat. Oni pak pochopí, že máte vlastně pravdu.

Blíženec

V práci se nehádejte. Nemělo by to cenu. Vy byste sice dokázali, že máte pravdu, ale k ničemu by to nebylo. Na průběhu události by to nic nezměnilo.

Rak

To, co se dozvíte o své bývalé lásce, vámi docela otřese. Přesto vás nesmí ani napadnout, že byste se zvedli a z jejích průšvihů jí začali pomáhat.

Lev

Je potřeba, abyste si vnesli do financí nový a lepší systém. Když to neuděláte, budou vám peníze stále utíkat, a vy nebudete mít tušení, kudy.

Panna

Máte šanci na zásadní a pozitivní životní změny. Nejdříve ale musíte vysvětlit rodičům, že se jim to líbit nemusí, ale udělat to přesto musíte.

Váhy

Luna v Panně vás donutí, abyste přemýšleli o minulosti. Pokud pochopíte, co jste dělali špatně, a rozhodnete se, že to nezopakujete, je to vynikající.

štír

Luna v Panně vám znovu pošle do cesty staré kamarády. Možná by bylo dobře, abyste se pro příště nespoléhali na náhodu a setkání si hned naplánovali.

Střelec

Na to, abyste si zvykli na nové poměry v práci, potřebujete především čas. Právě proto bude dobré, když zatím o výpovědi uvažovat nebudete.

Kozoroh

Luna v Panně vás smiřuje se životem i s chybujícími kamarády. Dojde vám, že chybu sice udělali, ale že to neměli v úmyslu a opravdu to nebylo schválně.

Vodnář

Při Luně v Panně probíhá všechno pomaleji, než by se podle vašeho názoru mělo. Jindy byste se rozčilovali, ale dnes to vnímáte s filosofickým klidem.

Přečíst  Denní horoskop 13.5.2020

Ryby

Nerozhodnost je momentálně luxus, který si nemůžete dopřát. Pokud je něco, co podle vašeho názoru vyžaduje řešení, musíte na tom začít pracovat hned.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..