Váha a horoskopy – jaký vliv má znamení na váhu? 6

Napsala | 05.10.2019

Problémy s dietami a hubnutím se nevyhýbají nikomu. Minimálně jednou snad každý držel nějakou tu dietu a snažil se hubnout. Ne vždycky je to tak úspěšné, jak si mnozí přejí. Jste věčnými dietáři a počítáte kalorie, víte přesně, kdy co jíst, v jakou dobu si dát ovoce a kdy už to není pro tělo zrovna nejlepší? Co cvičit, kde chodit cvičit a hlavně jak? Nebo patříte k těm, kteří přesně vědí, jak na to, ale večer své celodenní snažení zakončí něčím smaženým nebo sladkým? Dieta nedieta, když je chuť!

Dieta, hubnutí a znamení

Každé znamení má nějaké zdravotní problémy a potíže, které se mohou a nemusí projevit. Někdo nemá problém s pohybem, ale jeho slabostí je jídlo, pro další je jakýkoliv pohyb velmi náročný a namáhavý. Jak je tedy váha propojená s vaším znamením a tím, čeho byste se měli držet a co podniknout pro lepší a nižší váhu?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou upřímnými jedinci, takže pokud je někdo upozorní na vyšší váhu, neberou to nijak špatně a zle. Co je skutečně baví, tomu umí obětovat mnoho věcí. Velmi rádi cestují, proto když budou celý den chodit po památkách nebo se po městě pohybovat pěšky, také vám to pomůže. Na cestách zkoušejte místní jídla, vyhněte se fast foodům. Čerstvé ovoce, zelenina, maso a hned se budete cítit lépe. Hlavně zůstaňte v pohybu.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi míří vždy velmi vysoko, mají jistý cíl, za kterým jdou. Jejich ambice jen tak něco nezastaví, mnohdy mohou jít i skrz druhé a jiné. Jsou zodpovědní a spolehliví. Hnacím motorem a motivací mohou být lidí, kteří jsou známí a umí dodržovat zdravý životní styl. Mohou si osvědčit jejich praktiky. V zimě mají sklony k depresím, nejsou moc rádi, když je zima. Smutek a deprese mohou zajídat a tím pádem přibírat.

Přečíst  Letní dovolená – zkuste jí vybírat podle horoskopu! 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..