Denní horoskop 16.5.2020

Napsala | 16.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Při Luně v Rybách potřebujete daleko více spánku, než obvykle. Nedostatek energie vás překvapuje. Přizpůsobte tomu program a zbytečně se nepřetěžujte!

Býk

Veškeré nápady, které ohledně stabilizace rodinného majetku máte, jsou velice rozumné. Nehleďte na to, že je sobota a hned na nich začněte pracovat!

Blíženec

S partnerem se hádejte jenom o to, co je opravdu důležité. A když se nad tím s chladnou hlavou zamyslíte, zjistíte, že toho zase tak moc není.

Rak

Rodinná akce dopadne zcela jinak, než obvykle. Vy však usoudíte, že oslava, na kterou jste nemuseli skoro nic chystat, není vůbec tak špatná.

Lev

Při Luně v Rybách se v lidech kolem sebe moc nevyznáte. Právě proto by bylo dobré, kdybyste konečný úsudek, který si o nich děláte, ještě odložili.

Panna

Den proběhne skvěle, ale večer se s partnerem do debat raději nepouštějte. Při kvadratuře mezi Lunou a Venuší by veškeré debaty vedly leda tak k hádce.

Váhy

Pocit, že byste měli pracovat víc a intenzivněji, mít můžete. Raději ho však neberte vážně. Je potřeba, abyste zvládli práci a dopřáli si i odpočinek.

štír

Den s Lunou ve vašem sektoru lásky a romantiky je neskutečně krásný. Pozor si dávejte jen večer, kdy můžete miláčkovi říct něco, co by mu bylo líto.

Střelec

V práci čekejte trochu napjatou atmosféru. Právě proto je potřeba, abyste se tvářili, jako byste nic nepozorovali a jako by se vůbec nic nedělo.

Kozoroh

Doby, kdy jste důstojně mlčeli a mysleli si své, jsou pryč. Dnes je potřeba, abyste to, co se děje, přesně pojmenovali a pak o tom začali mluvit.

Vodnář

To, že nemůžete na žádnou party, vám ani trochu nevadí. Když k sobě budete upřímní, přiznáte, že jste doma v klidu, který nikdo neruší, spokojenější.

Přečíst  Denní horoskop 5.2.2020

Ryby

Jde o den, kdy se mohou projevit talenty, které jste dosud moc vážně nebrali. Teď zjistíte, že vlastně umíte něco, co je ceněné a co se dobře platí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..