Charakter – můžete jej trochu poodhalit podle dnů v týdnu 2

By | 31.03.2020

Ne všichni lidé věří horoskopům a numerologii, nicméně je jasné, že měsíc, ve kterém jste se narodili a den vás může ovlivňovat, do určité míry. Lidská povaha je věc složitá, ovlivňuje a formuje ji spousta věcí – výchova, rodinné zázemí, přátelé, lidé okolo, ale do vínku vám něco málo k povaze přihodilo také narození, přesněji datum a měsíc. Lidé často čtou horoskopy a je jedno, zda jim věří stoprocentně, čtou jí jen tak z plezíru nebo spíš pro legraci. Horoskopy jsou stále velmi oblíbené u všech lidí.

Sedm dní v týdnu

Ovlivnit charakter a povahu může také den v týdnu, respektive ten, ve kterém jste přišli na svět. Každý jeden den má svou vládnoucí planetu a ta může mít vliv také na tom, jaké jsou vaše kladné a záporné vlastnosti, co ve vás vítězí, jak vidíte a vnímáte život nebo také to, jakým způsobem přemýšlíte a stavíte se k různým věcem v životě. Samozřejmě je to velmi individuální proces. Ke každému jednomu znamení náleží planety, které jej ovlivňují a tím pádem ovlivňují také charakter a vaše chování. Ve kterém dni v týdnu jste se narodili? Co to o vás může říci?

Úterý – druhý den v týdnu

Druhý den v pracovním týdnu má na svědomí Mars, který jej ovládá. Mars je planeta podporující odvahu, cílevědomost, průbojnost a také snahu jít za svými sny a cíly. Jestliže se lidé narodili v tomto dni, pak jdou rádi do debat a různých střetnutí, ať už fyzického nebo intelektuálního rázu. Snaží se jít na to po dobrém, ale nemají problém se klidně pohádat. Jsou mistři komunikace, takže ovládají střety. Mají rádi moc a sílu své pozice, proto jí často mohou druhým vnucovat. Velmi dobře uplatní jako vůdci či vůdčí pracovníci. Jsou zvyklí plánovat, někdy mají hektické tempo, ze kterého mohou padnout vyčerpáním. I oni musí odpočívat.

Přečíst  Jak to vidí řečtí bohové – kdy jste se narodili? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..