Denní horoskop 16.2.2019

Napsala | 16.02.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Doma se cítíte jako v ráji. Rodina vás rozmazluje a vy se moc rádi necháváte hýčkat. Chovejte se k nim stejně a užívejte si pravé rodinné harmonie.

Býk

Jsou nákupy opravdu nutné? Kdybyste důkladně zkontrolovali zásoby, které máte doma, zjistíte, že nemusíte nikam chodit. Ušetříte tak čas i peníze.

Blíženec

Při Luně v Raku utrácíte daleko víc, než jste čekali. Můžete si však být jistí, že své peníze investujete do toho, co je dobré pro vás i pro rodinu.

Rak

Jsou lidé, na jejichž triky nesmíte naletět. Dnes se projevují většinou takoví, kteří vás nejdříve rozčilí a pak se ptají, proč se na ně zlobíte.

Lev

I když je volný den, můžete se pohádat s úředními osobami. Naštěstí záhy pochopí, že nemají pravdu a rozhodnou se, že bude lepší, když vám ustoupí.

Panna

Ráno si přivstaňte a vyrazte na trh. Bude to skvělá zábava. Počítejte však s tím, že tam kromě různých potravin nakoupíte i přírodní kosmetiku.

Váhy

Ohledně toho, co byste měli dělat, má každý své představy. Vy jim však musíte říct, že si nejdříve uděláte svoje a až pak se budete věnovat jim.

štír

Domácí práce ve vašem případě fungují jako ta nejlepší a nejúčinnější relaxace. Je jenom potřeba, abyste z kuchyně všechny vyhodili a vařili si sami.

Střelec

Jsou věci, o kterých byste v rodinném kruhu zatím mluvit neměli. Miláček vás sice bude přesvědčovat, že je to zbytečné, ale vy musíte trvat na svém.

Kozoroh

Při Luně v partnerském sektoru věnujte pozornost nejen tomu, co váš partner říká, ale hlavně tomu, čemu se v řeči vyhýbá. Bude to velice užitečné.

Vodnář

Miláček si vás bude držet doma. Nesnažte se mu uniknout. Vyložil by si to jako projev vašeho nezájmu. Marně byste mu vysvětlovali, že to tak není.

Přečíst  Denní horoskop 12.6.2020

Ryby

Při Luně v Raku se vám na světě opravdu líbí. S miláčkem se domluvíte na všem potřebném tak, že nevznikne žádný prostor pro pochybnosti a nedorozumění.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..