Lepší život – co udělat podle znamení? 3

Napsala | 09.02.2020

Asi většina lidí na světě touží po šťastném, spokojeném a bohatém životě, ač si pod těmito slovy představíme každý něco jiného. Někdo vidí štěstí a dobrý život v bohatství, jiný v dobré práci, perspektivním vztahu nebo v cestování či bydlení v horách. Lidé chtějí různé věci a podle toho směřují také svůj život. Zdá se vám, že momentálně stagnujete na jednom místě a chtělo by to lepší život? Nevíte však, jak si za takovým lepším životem jít? Co vlastně změnit, udělat jinak, aby to skutečně bylo přínosné a někam vás to posunulo? Inspiraci můžete najít třeba ve znamení horoskopu.

Horoskopy, které pomohou

Zkuste se na lepší život podívat optikou vašeho znamení. To může i z té nejsložitější situace najít správné východisko a ukázat vám směr. Pohnout se jinam? Podnikat kroky v cestě, kterou máte? Nebo se úplně od všeho odstřihnout a začít jinde s něčím jiným? Hvězdy poradí.

Blíženci (22. května – 21. června)

Máte okolo sebe lidi, kteří vám diktují, co dělat? Neustále vám otloukají o hlavu váš úspěch, ale ještě raději ten neúspěch, neštěstí, chyby a problémy? Naopak neopomenou přidat své vlastní úspěchy, díky kterým se cítíte ještě hůř? Odstřihněte je! Jsou to lidé toxičtí, kteří vám budou vysávat životní energii a srážet vaše sebevědomí. A takové v životě nepotřebujete. Přemýšlejte o sobě bez těchto pocitů viny nebo strachu. Přehodnocení vztahů s jednotlivými lidmi není na škodu.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou bojácní lidé, nemají rádi riziko a to, co v jejich životě představuje. Ohrozit sebe a všechno, co mají? To ne. Jsou rizika, která můžete podstoupit a dokonce je to žádoucí. Děsí vás něco? Pak to vyzkoušejte! Budete se pak cítit skvěle, budete na sebe hrdí a opět stoupne vaše pomyslná sebedůvěra. Zhodnoťte riziko, popřemýšlejte o něm a pak jděte do toho. Co je rizikové automaticky neznamená, že je předem prohrané.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..