Denní horoskop 16.1.2020

Napsala | 16.01.2020

Beran

Na nervy vám lezou lidé, kteří se nedokážou přiznat ke svým chybám. Dejte si na ně pozor! Aktuálně hrozí, že se své vlastní chyby pokusí hodit na vás.

Býk

Vzpomínky jsou dnes velice nebezpečné! Pod jejich vlivem budete vnímat jako ráj vztah, který se ve skutečnosti nejvíce ze všeho podobal peklu.

Blíženec

Pokud máte šanci, zajděte si na masáž. Potřebujete ji jako sůl. Jiný prostředek, který by vám uvolnil svaly a zklidnil mysl, totiž neexistuje.

Rak

Sextil mezi Venuší a Uranem vám do života vnáší nečekaná překvapení. Konečně pochopíte, že je na obzoru láska, která obrátí celý váš život naruby.

Lev

Odpolední vstup Merkura do vašeho partnerského sektoru vás rozpovídá. Je potřeba, abyste partnerovi řekli, co chcete, a trvali na jasné odpovědi.

Panna

Na to, co si o vás myslí ostatní lidé, se neohlížejte. Tím, že se jim budete snažit vyhovět, můžete přijít o příležitosti, které se už nevrátí.

Váhy

Podvečerní vstup Merkura do Vodnáře vás rozpovídá. Konečně odložíte veškerý zbytečný ostych a začnete s partnerem mluvit otevřeně a na rovinu.

štír

Dopoledne na práci raději zapomeňte. Když se místo toho budete věnovat svému partnerovi, uděláte tím pro svou budoucnost víc, než si umíte představit.17.1 – PátekPři kvadratuře mezi Sluncem a Neptunem si dejte pozor na to, co komu říkáte. Lidé mají dobrou paměť a veškeré vaše výmysly by velice rychle odhalili.

Střelec

Čekejte kontakt od firmy, která by vás moc ráda zaměstnala. Vy sice o změně zaměstnavatele neuvažujete, ale její zájem vám přesto dělá moc dobře.

Kozoroh

Všechno, co se děje, se snažte mít pod kontrolou. V rámci sbírání informací klidně shánějte i klepy. Dozvíte se z nich víc, než si umíte představit.

Přečíst  Denní horoskop 15.1.2019

Vodnář

Večer věnujte diskusím s dětmi. Díky Merkuru, který se dostává do vašeho znamení, se na ně umíte naladit tak, že si s nimi bez problémů porozumíte.

Ryby

Venuše, která tvoří sextil s Uranem, se o vás opravdu stará. Čekejte pozvání na rande, které vám nabízí zajímavý člověk na ještě zajímavějším místě.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..