Denní horoskop 14.9.2020

Napsala | 14.09.2020

Beran

Při Luně ve Lvu vám jde všechno od ruky tak, že se vám dá jen závidět. Navíc se hned ráno můžete těšit na obdiv opačného pohlaví. Vydrží až do večera.

Býk

Úvahy, že začnete život jinde a jinak, nejsou zdaleka tak nesplnitelné, jak jste si mysleli. Když budete chtít, přijde neopakovatelná a zajímavá šance.

Blíženec

K lidem kolem sebe se chovejte otevřeně a laskavě. Když budete dávat najevo kladné emoce. Dočkáte se nejen pozitivní odezvy, ale i aktivní pomoci.

Rak

Do nových začátků se pouštíte rádi a s chutí. Navíc o tom, že uspějete, ani trochu nepochybujete. Sebedůvěru vám dodává i obdiv vašeho partnera.

Lev

Opravdu se vám nechce znovu vracet k něčemu, s čím jste se už dávno vyrovnali. Tato možnost se sice může objevit, ale vy na ni nesmíte reagovat.

Panna

Vaše názory se střetnou s názory vašeho partnera. Nejdříve o tom, že byste ustoupili, neuvažujete, ale pak zjistíte, že vám nic jiného nezbývá.

Váhy

Během dopoledne se snažte udělat všechno, co se dá a co stihnete. Po poledni váš pracovní program zakolísá. Přijde něco, co si vyžádá přednost.

štír

Jsou debaty, kterým byste se měli vyhýbat. Zejména ty, které odstartují pod vlivem kvadratury Luna s Uranem kolem poledne, skončí velkým průšvihem.

Střelec

Když někdo naznačí, že něčemu nerozumíte, spolehlivě vás tím naštve. Až později pochopíte, že to z jeho strany byla jen moc dobře promyšlená taktika.

Kozoroh

úvahy o tom, co děláte špatně a v čem byste se měli vylepšit, o které se s vámi dělí váš nadřízený, vážně neberte. Dotyčný se jenom rád poslouchá.

Vodnář

Jsou věci, které svému partnerovi tolerovat nechcete. Pak se ale nesmíte divit, že i on se rozhodne, že jsou věci, které nebude tolerovat on vám.

Přečíst  Denní horoskop 16.1.2020

Ryby

Luna ve Lvu se vám postará nejen o spoustu práce, ale zároveň vám poskytne dostatek energie k jejímu zvládnutí. Večer budete unavení, ale šťastní.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..