Láska nebo kariéra – ve kterém dni vám hvězdy přejí? 2

By | 12.09.2020

Člověka ovlivňuje spousta věcí, v jaké náladě se ráno probudíte, co vás bolí, v jakém znamení jste se narodili, v jakém dni v týdnu a podobně. Ovšem důležitý je také konkrétní den v týdnu. Můžete být úspěšnější v tom, co děláte. Stačí jen vsadit na správný den. Pro něj pak může vybírat konkrétní záležitost, buďto můžete vsadit na lásku nebo třeba na kariéru.

Pátku vládne Venuše

Páteční den je pro mnohé předzvěstí víkendu, konec pracovního týdne a lidé mají pocit, že toho za tento den stihnou v práci o dost víc, protože se přeci jen těší na víkend. Vládne mu Venuše, takže jde o spojení lásky, smyslnosti a vášně. Páteční den a často podvečer se oslavuje konec pracovního týdne a je na čase si užít volna a volného času. Pátek je tedy skvělý den pro přátelství, romantiku, lásku, doteky, mazlení nebo jednoduché řešení problémů. Dopřejte si luxus v podobě kina, sauny, lázní a podobně.

Sobotě vládne Saturn

Sobotě vládne Saturn a ten bývá velmi opatrný, spíše rezervovaný. V sobotu je mnohdy lepší zpomalit, starat se o drobnosti a detaily. Rozhodně se nepouštějte do řešení velkých a důležitých věcí, raději to nechte na jiný den. Sobota je vhodná pro odpočinek, můžete jí trávit doma, na výletě nebo odpolední procházce. Můžete navštívit starší členy rodiny. Mnohé ženy vsází na sobotní úklid, děti na domácí úkoly, studium a podobně.

Neděli vládne Slunce

Slunce kraluje neděli, tedy jde o den, který je pohotový, jasný a skvělý pro velkorysost, vznešené činy. Můžete navazovat vztahy s rodinou, sousedy nebo s přáteli. Můžete odpočívat a relaxovat. Na neděli si plánujte relax, schůzky s rodinou a blízkými lidmi, zahradničení, nakupování nebo také vaření dobrého jídla. Když se právě u něj sejde celá rodina, je to ideálně strávená neděle, kterou věnujete lásce a svým blízkým.

Přečíst  7 báječných kroků k vyjádření vděčnosti
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..