Denní horoskop 13.8.2020

Napsala | 13.08.2020

Beran

Hlavně se zbytečně nevztekejte! Váš hněv by byl sice naprosto oprávněný, ale při kvadratuře mezi Marsem a Plutem by nadělal víc škod, než užitku.

Býk

Klidně si vyjeďte někam, kam se už dlouho chcete podívat. Když s vámi partner nebude chtít jít, nechte ho doma. Oba si tak užijete velice krásný den.

Blíženec

Vyhýbejte se zejména Beranům a Kozorohům. Jsou v mizerné náladě a hledají někoho, na koho by mohli svést své průšvihy. Vás by na to byla škoda.

Rak

Kvadratura mezi Marsem a Plutem je opravdu náročná. Hádat se sice nechcete, ale přesto může nakonec dojít k situaci, kdy jinou možnost mít nebudete.

Lev

Pozor si dávejte na Berany a Kozorohy. Všechny neustále nutí k aktivitě, aniž by je napadlo, že jejich jednání přinese daleko více škody než užitku.

Panna

Při Luně v Blížencích máte tendenci mluvit víc, než je zdrávo. Naprosto dokonale sice chápete, jak moc tím riskujete, ale pomoci si nedokážete.

Váhy

Kvadratura mezi Marsem a Plutem vás dostane do situací, s nimiž dosud nemáte zkušenosti. Naštěstí se v nich rychle zorientujete a správně zareagujete!

štír

Počítejte s větší aktivitou nejrůznějších provokatérů! Když vás na silnici někdo ohrožuje, chovejte se přesně podle vyhlášky… ale hned volejte policii.

Střelec

To, že je den bouřlivý a že se všichni hádají, ještě neznamená, že se k nim musíte přidat. Stáhněte se do pozadí a nedávejte najevo, že se dobře bavíte.

Kozoroh

Při kvadratuře mezi Marsem a Plutem musíte jednat opatrně. To, že jste si jistí, že máte pravdu, ještě neznamená, že ji můžete prosazovat násilím.

Vodnář

Na veškeré důležité akce byste měli jít spolu s partnerem. Aktivně do jejich průběhu sice nezasáhnete, ale mu bude stačit pocit, že na to není sám.

Přečíst  Denní horoskop 29.7.2019

Ryby

Luna je v Blížencích, což znamená, že se musíte soustředit daleko víc, než obvykle. Spěch může přinést chyby, které byste později těžko napravovali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..