Měsíční čínský horoskop od 01.10.2016 do 01.11.2016

By | 28.03.2020
Krysa: 

Obvykle v tomto měsíci o odpočinku neuvažujete, ale tentokrát je všechno jinak. Aniž se o to snažíte, objeví se možnost buď prodlouženého víkendu, nebo naprosto nečekané dovolené. Neříkejte, že na takovou akci nemáte čas ani peníze, ale snažte se, byste mohli vyrazit. Nic jiného vám ani nezbývá, protože partner se rozhodl, že pojedete a vy mu musíte vyhovět.


Buvol: 

Kromě výdajů, s nimiž jste počítali, přijde i pár těch, které jste nepředpokládali. Naštěstí máte rezervy, do kterých můžete sáhnout. V rámci práce čekejte nové povinnosti, které však nebudou vyváženy náležitou odměnou. Pokud se vám zdá, že vás v nynějším zaměstnání jen využívají, nezbude, než abyste se poohlédli o práci, kde by vás dokázali ohodnotit spravedlivěji.

Tygr: 

To, že vám dojde trpělivost s příbuzným, který po vás stále něco chce, a ani ho nenapadne, že by vám za to mohl alespoň poděkovat, je přirozené. Dotyčnému vysvětlete, že by k vám neměl chodit bez ohlášení, ale že by měl alespoň den předem zavolat, že se k vám chystá. Požadavky, které na vás má, odmítněte s tím, že musíte nejdříve zajistit vlastní rodinu a až potom pomáhat těm ostatním.


Zajíc: 

Neztrácejte čas tím, že budete neustále zkoušet a vymýšlet nové recepty, které nakonec stejně nevyjdou tak, jak byste chtěli. Dejte spíše na klasiku a vařte jídla, která se ve vaší i partnerově rodině už po generace připravují. Při studiu starých kuchařek a ručně psaných záznamů navíc prožijete příjemné chvíle a vychutnáte si téměř hmatatelný kontakt s obojími předky.


Drak: 

I když máte dojem, že se ostatní řidiči chovají tak, že si oprávnění řídit vozidla vůbec nezaslouží, vy se musíte chovat moudře. Ve chvíli, kdy by vás napadlo někoho vybrzdit, musí převzít vládu zdravý rozum, který vám podobné jednání zakáže. Uvědomte si, že byste v takové chvíli nejen riskovali, ale navíc byste se stali špatným příkladem vlastním dětem.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.01.2017 do 01.02.2017


Had: 

Nezbude, než abyste doma zavedli nový režim. Děti musí jít do postele tak, aby se pořádně vyspaly. Občas budete mít sice dojem, že jste na své ratolesti zbytečně tvrdí, ale rychle se ukáže, že jim nový rozvrh vyloženě prospívá. Navíc si spolu s partnerem začnete užívat ničím nerušených večerů ve dvou, což je něco, o čem jste až dosud mohli jenom tiše snít.


Kůň: 

Využijte všech akcí a v rámci mimosezónních slev nakupte všechno, co bude vaše zahrada v příštím roce potřebovat. Při výběru dejte na to, co si přeje váš partner. Vám sice občas připadá, že toho chce kupovat víc, než je rozumné, ale protože ceny jsou víc než příznivé, nic mu nerozmlouváte. Ve finále ani nemusíte, protože své požadavky rozumně omezí sám.


Koza: 

Vaši sousedé mají k rozumnému přístupu občas hodně daleko, ale to ještě neznamená, že se s nimi máte hádat. Hned začátku měsíce využijte k tomu, abyste si s nimi rozumně promluvili. Když zjistí, že je nikam netlačíte, pozorně vás vyslechnou a nabídnou vám rozumný kompromis. Ten přijmete a doma se pak necháte chválit za svůj skvěle využitý diplomatický talent.


Opice: 

Pokud máte zaměstnance nebo podřízené, dostanete se do obtížné situace. Požadavky, které na vás mají, jsou lidsky pochopitelné, ale jinak naprosto nesplnitelné. Pokuste se s nimi rozumně domluvit a vysvětlit jim, že pro ně uděláte, co můžete, ale zázraky od vás čekat nemohou. Dohoda, k níž dospějete, není sice dokonalá, ale obě strany s ním budou spokojeny.


Kohout: 

Rodinné akce neberte jako povinnost, do které se vám nechce, ale naopak jako příležitost ke skvělé zábavě. Setkáte se s příbuznými, které jste už hodně dlouho neviděli, a zjistíte, že je vám s nimi velice dobře. Vzhledem k tomu, že se všichni cítíte stejně skvěle, se dá čekat, že se rozhodnete podobné akce pořádat častěji – a bez váhání si domluvíte termín té příští.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 03.07.2017 do 10.07.2017


Pes: 

I když máte rádi všechno naplánované a pod kontrolou, musíte se smířit s tím, že to občas podle vašich představ nevyjde. Naštěstí máte vedle sebe lidi, kteří vás v takovém případě uklidní a vysvětlí vám, že za to, že se věci nevyvíjí přesně tak, jak jste chtěli, nemůžete. Vy se s tím lehce smíříte, protože rychle pochopíte, že skutečnost je lepší než vaše původní plány.


Vepř: 

I když si myslíte, že máte na všechno dost času, rychle zjistíte, že je to omyl. Kromě úkolů, které máte, přijdou jiné, s nimiž jste nepočítali. Navíc z vás miláček vymámí prodloužený víkend, který bude velice příjemný, ale během nějž po práci ani nevzdechnete. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému stresu, musíte všechno, co se jen dá, zvládnout hned na začátku měsíce.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..