Denní horoskop 13.7.2018

Napsala | 13.07.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Je sice pátek třináctého, ale vám to nic zlého nepřinese. Příjemně vás naopak překvapí rodina. Pochopí, že s vámi nemá cenu bojovat, a své plány vzdá.

Býk

Novoluní v Raku vás rozpovídá. Konečně pochopíte, že jsou záležitosti, které za vás nikdo jiný nevyřeší a které si musíte před rodinou obhájit sami.

Blíženec

Promluvte si s partnerem o rodinném hospodaření. Dokud nepochopí, že je za finance odpovědný stejně jako vy, bude k nim přistupovat jako malý harant…

Rak

Novoluní ve vašem znamení vás nutí k novým startům. Zapomeňte na staré prohry a bez obav a váhání se vrhněte vstříc novým vítězstvím a triumfům!

Lev

Novoluní ve vašem sektoru tajemství je velice příznivé. Pokud dlouho dobu pasete po zásadní informaci, dnes vám ji osud naservíruje na stříbrném tácu.

Panna

Party, na kterou vyrazíte, dopadne naprosto skvěle. Musíte si jen dávat pozor, abyste svým kouzlem osobnosti příliš nezastiňovali šťastného oslavence.

Váhy

Když něčemu nerozumíte, zeptejte se. Bude to lepší, než kdybyste tápali a předstírali znalosti, které vám chybí. Přímým dotazem vůbec nic nezkazíte.

štír

Novoluní v Raku vás nutí k přemýšlení o dalším životě. Nápady, které budete mít, berte jako směrovky, které vás mají bezpečně dovést k úspěchům.

Střelec

Novoluní v Raku varuje před zbytečnými dluhy. Nabídku na kontokorent můžete sice prostudovat, ale pokud to jde, přijímat byste ji neměli.

Kozoroh

Když vás někdo začne kritizovat, zapomeňte na slušné vychování. Dotyčného chytněte a vyzvěte, aby buď to, co mluví, dokázal, nebo aby mlčel.

Vodnář

Představa, že se s partnerem bez problémů domluvíte, se ukáže jako trochu naivní. On by se domluvit chtěla, ale jeho příbuzní se postavili proti vám.

Ryby

Novoluní ve vašem sektoru lásek vám dá pro budoucnost novou naději. Musíte však s partnerem mluvit tak, aby pochopil, že to s ním myslíte vážně.

Přečíst  Denní horoskop 5.5.2020
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..