Denní horoskop 13.11.2019

Napsala | 13.11.2019

Beran

Sentimentálním vzpomínkám na bývalou lásku se vyhýbejte. Nepřinese to nic dobrého. Když se smíříte s tím, že už není a nebude, bude to daleko lepší.

Býk

To, že se někdo rozčiluje, vás nesmí vyprovokovat k nerozumné reakci. Naopak je potřeba, abyste zachovali chladnou tvář a neřekli ani slovo navíc.

Blíženec

Na cizí názory, rady a doporučení se neohlížejte. Vytvořte si svůj názor, který je nezávislý na komkoli a pak se jím už jenom důsledně řiďte.

Rak

Každé slovo, které během dne pronesete, je velice důležité. Vy si ho už pamatovat nemusíte, ale vaše okolí ho bude mít v paměti ještě hodně dlouho.

Lev

Pozor si dávejte na Štíry a na Kozorohy. Dokážou s vámi mluvit způsobem, který vás donutí, abyste změnili názor a začali plnit všechna jejich přání.

Panna

Skvěle aspektovaný Merkur ve vašem sektoru komunikace vám dává skvělé šance. Iniciujte jednání o tom, co je pro vás důležité. Dnes prohrát nemůžete!

Váhy

Podvečerní debaty o penězích, které miláček odstartuje, jsou k ničemu. Mluvit o tom sice můžete, ale tím vám na účtu žádné peníze nepřibudou.

štír

Sextil mezi Sluncem a Plutem vám dodává sebevědomí. Konečně jste si jistí, že to, co děláte má smysl, a rozhodnete se, že v tom budete pokračovat dál.

Střelec

Hrozí, že se vám do vztahu vetře zbytečná podezíravost. Uvědomte si, že jde o emoce, kterými partnera ponižujete a sobě zbytečně komplikujete život.

Kozoroh

Všechno co dnes uděláte, řeknete nebo podepíšete, vám přinese jen prospěch. Může vás potěšit, že to bude prospěch jak společenský, tak i finanční.

Vodnář

To, že vás partner naštve, je naprosto přirozené. Opravdu nemáte rádi situace, kdy se vás nikdo na nic nezeptá a rovnou vás postaví před hotovou věc.

Přečíst  Denní horoskop 22.9.2020

Ryby

Krásně aspektovaný Merkur vás vyhání mezi lidi. Pokud máte rozpracovanou záležitost, na jejímž výsledku vám opravdu záleží, vrhněte se do vyjednávání!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..