Kyvadlo – pomocník, který odpoví na vaše otázky

Napsala | 13.09.2018

Také vídáte americké filmy, kde se lidé ptají na důležité otázky právě kyvadla? Můžete to vyzkoušet i vy, nemusíte na to koukat jen ve filmech. Je to jednoduché, nemusíte mít k tomu žádné zvláštní schopnosti a dokonce ani nemusíte pořizovat klasické kyvadlo, postačí vám jakýkoliv předmět, který máte po ruce.

Oblíbená a stará metoda

Použití kyvadla patří mezi velmi oblíbené a hojně využívané věštecké metody. Potřebujete-li znát odpověď na nějakou otázku, pak vezměte do ruky kyvadlo a jděte „na věc“. Máte ve svém životě nějakou věc, otázku, nad kterou přemýšlíte? Ptáte se sami sebe, zda máte změnit práci? Zda je vztah, který právě prožíváte tím pravým? Zda jít do manželství? Na všechny vaše otázky, které si kladete, může pomoci právě jednoduché kyvadlo.

Nemusí být vyrobeno ze speciálního materiálu, dokonce nemusí být ani ve speciální velikosti. Obyčejně jde o kyvadlo o velikosti jeden až tři centimetry. Koupit klasické kyvadlo můžete v obchodech s esoterikou, ale když sáhnete například po prstýnku a šňůrce, vůbec nic tím nezkazíte. Kyvadlo by se mělo volně pohybovat, jeho délka by měla být přibližně deset až dvacet centimetrů. Hodně záleží na tom, jak se vám s ním bude pracovat.

Práce s kyvadlem

Ze všeho nejdůležitější je soustředit se. Při zkoušení kyvadla vás nesmí vůbec nic rušit, není od věci vypnout si telefon, domovní zvonek, zavřít okno, aby vás nerušili okolní vlivy a podobně. K dobré atmosféře si zapalte svíčku nebo vonnou tyčinku. Kyvadlo se drží v ruce, která je dominantní, uchopte jej mezi palcem a ukazováčkem, loket opřete o desku stolu.

Otázku, kterou kyvadlu pokládáte, formulujte co možná nejpřesněji, aby se vám také dostalo jednoznačné odpovědi ano nebo ne. Jestliže kyvadlo dělá kroužek, pak vám odpovídá ano. Pohybuje-li se tam a zase zpátky rovně, pak je to ne.

Přečíst  Anděl strážný – jak jej oslovit? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..