Denní horoskop 13.1.2020

Napsala | 13.01.2020

Beran

Jde o hodně náročný den, kdy máte práce až nad hlavu. Pokud však máte opravdu udělat všechno, co je potřeba, musíte se postarat, aby vás nikdo nerušil.

Býk

Všechno, co se děje, je jen k vašemu prospěchu. Zpočátku to tak sice vypadat nemusí, ale časem pochopíte, k čemu je to, co se stalo, vlastně dobré.

Blíženec

Jsou věci, které byste za zády partnera podnikat neměli. Hrozí, že nevyjdou tak, jak měly, a vy mu budete marně vysvětlovat, že jste to tak nemysleli.

Rak

Ve vztahu prožíváte hodně náročný den. Svého partnera můžete sice milovat, ale to, co dělá, se vám líbit nemusí. To mu pak ale taky řekněte.

Lev

Nevíte, co máte dělat jako první. V práci na vás hážou jeden požadavek za druhým. Zároveň má své požadavky partner, který dává najevo, že neustoupí.

Panna

Dopoledne se máte věnovat práci. Přinese to neskutečné úspěchy. Večer můžete svou pozornost přenést na miláčka. Bude to velice příjemné!

Váhy

To, že se dnes na někoho naštvete, je velice pravděpodobné. V každém případě byste si však měli nechat otevřená zadní vrátka k budoucímu smíru.

štír

To, co si myslíte, říkejte nahlas a důrazně. Zní to sice až moc autoritativně, ale nakonec všichni uznají, že jste jinak jednat vlastně nemohli.

Střelec

Dejte si pozor, abyste nepodlehli tlaku a nedělali něco, co nechcete. Člověk, který ho vyvíjí, se sice tváří jako kamarád, ale skutečnost je jiná.

Kozoroh

Všechno, do čeho se pustíte, přinese skvělý výsledek. Dokážete totiž lidi kolem sebe přesvědčit, že je v jejich zájmu, aby vás poslouchali a poslechli.

Vodnář

Fungujete naprosto paradoxně: čím více máte práce a čím víc věcí máte na starosti, v tím lepší náladě jste. Vysvětlit si to neumíte, ale je to tak!

Přečíst  Denní horoskop 3.11.2018

Ryby

Vstup Venuše do vašeho znamení se vám postará o spoustu ctitelů. Berte to jako něco, co si můžete užít, ale životního partnera si z nich nevybírejte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..