Denní horoskop 12.9.2020

Napsala | 12.09.2020

Beran

Luna je v Raku, což znamená, že musíte být k partnerovi tolerantní. Drží vás sice trochu při zemi, ale to je přesně to, co vy nutně potřebujete.

Býk

Čekání na to, až příznivě zasáhne osud a něco za vás vyřeší, se může nepříjemně protáhnout. Možná by bylo lepší, kdybyste se do toho pustili vy sami.

Blíženec

Diskusím o penězích, které povedete s partnerem, se nevyhnete. Můžete se ale chovat tak, aby byly co nejkratší a aby oběma přinesly rozumné závěry.

Rak

Při Luně ve svém znamení máte vynikající plány ohledně financí a zabezpečení svého vlastního majetku. Využijte šance, která se hned tak nevrátí.

Lev

Luna v Raku přitáhne vaši pozornost k rodině. S trochou nostalgie si uvědomíte, že děti rostou a že se za chvíli rozhodnou pro samostatný život.

Panna

To, co vám radí kamarádi, není zdaleka tak nesmyslné, jak se vám zdá. Poslechnout je můžete nebo nemusíte, ale soustředěně vyslechnout byste je měli.

Váhy

Sebejistým lidem, kteří dávají najevo, jak se ve všem vyznají, se pro jistotu nevyhýbejte. Dnes nemáte dost trpělivosti, abyste nevybuchli.

štír

Než pozvete partnera na jídlo do skvělého podniku, zavolejte tam a zjistěte, zda mají opravdu otevřeno. Kdyby měli sanitární den, byla by to škoda.

Střelec

Opravdu není rozumné, abyste se za každou cenu přemáhali. Když usoudíte, že vám bude večer lépe doma než v hlučné společnosti, bude to jen rozumné.

Kozoroh

I když máte pocit, že se o vás partner stará skoro jako o dítě, nic mu neříkejte. Kdybyste byli s někým, koho byste nezajímali, bude to daleko horší.

Vodnář

Luna v Raku vás vybízí, abyste se naplno věnovali rodině. Měli byste to udělat. Kontakt s dětmi bude navíc velice užitečný i pro váš vlastní rozvoj.

Přečíst  Denní horoskop 7.7.2018

Ryby

Jedovaté poznámky, které na vaši adresu padnou, vážně neberte a rozhodně se kvůli nim nestresujte. Pokud to jde, odpovídejte na ně ještě jedovatěji.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..