Věštba – jaro 2013

Napsala | 16.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Věštba 2013]V tomto článku si přečtete věštbu jedné velmi staré paní, která pochází až od hranic s Polskou republikou. Jmenuje se Marie a vidí to, co většina lidí nevidí, má předzvěst budoucnosti. Marie působila ve svém kraji na horách velice dobře. Je to dobrá porodní lékařka, dnes již kořenářka, vědma. Mnoho lidí u ní za léta přišla díky její věštbě ke štěstí. Marie vám chce předat varování, které vidí v dohledné budoucnosti. Nemusím vám popisovat rok 2012, plno lidí ví, že nebezpečí tu je a bude, varování by se nemělo podceňovat. Věštba je situována na jaro roku 2013.

Cituji odkaz: „Vidím nebezpečí které na slabé lidé a děti číhá v lesích. Nejenom v lesích, ale i města a cesty jsou jimi obklopené. Nebezpečí je všude. Jsou to divocí a hladoví psi, kteří se pachtí po krvi a masu. Lidé jsou jimi denně ohrožení. Psi loví malé děti a napadají lidé, kteří jdou samotní po cestách.”

Jste z toho tak trochu vedle. Nemusíte, přečtěte si odkaz od známého věštce, kouzelníka Merlina. Muže z lesa. „Po roce 2012, se lidé musí bát jen hladu, nemocí a divokých vlků, různých barev, velikostí a tvarů lebky. Jsou to vlci nového tisíciletí, kteří se nebojí lidí, ani jejich obydlí a dokonce je vyhledávají a dobře znají. Tento vlk byl kdysi velice přiblížen člověku, dnes je člověku nebezpečný. Napadá a loví v jejich osadách, roznáší nemoci a dokonale zná člověka.”

Co k tomu říci, možná jen to, že po roce 2010, kdy má nastat přepólování země, zvrat v osudech lidí a země. Se plno lidí zbaví svých miláčků, jednoduše tím, když nastane nedostatek potravy, že je vypustí do lesa. Tím by se dalo vysvětlit i Merlinovo a Maruščino vidění. Vlci různých barev a velikostí a tvarů lebky. Myslíte, že tyto lidé jsou blázni? Když i přes svou dobu, místo, a práci, byli velmi uznávaní. Nebo se nám snaží něco naznačit? Tak v roce 2013 hodně zdaru.

Přečíst  Jak správně skladovat potraviny

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..