Denní horoskop 12.9.2019

Napsala | 28.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Kvadratura mezi Marsem a Jupiterem se vás netýká. Můžete jen pozorovat lidi, kteří pod jejím vlivem zbytečně riskují, a přemýšlet, proč to dělají.

Býk

Je zbytečné, abyste za drahé peníze kupovali to, co bez problémů seženete na internetovém bazaru. Pro jistotu ale trvejte na předání z ruky do ruky!

Blíženec

Kvadratura mezi Marsem a Jupiterem varuje před zbytečným rizikem. Můžete si sice myslet, že máte všechno pod kontrolou, ale realita je naprosto jiná.

Rak

Lidem kolem sebe musíte dodávat sebedůvěru. O tom, co vymysleli, můžete sice v hloubi duše pochybovat, ale nikdy to nesmíte dát hlasitě najevo!

Lev

Po poledni, kdy bude Luna v Rybách, se zamyslete nad svým hospodařením. Pokud usoudíte, že si můžete dovolit hypotéku, začněte na ní pracovat.

Panna

Kvadratura mezi Marsem a Jupiterem varuje před zbytečným rizikem. Můžete se sice dozvědět, že to s opatrností přeháníte, ale to není váš problém.

Váhy

Zejména v práci čekejte zvýšené nároky. Naštěstí se kvůli tomu s nadřízeným nemusíte hádat sami. Kolegové jsou naštvaní ještě daleko víc, než vy.

štír

Pocit, že vám partner nerozumí, je sice intenzivní, ale nesprávný. Chová se tak proto, abyste věděli, jaké to bylo, když jste včera nerozuměli vy jemu.

Střelec

Jde o den, kdy musíte být opatrní. Při kvadratuře mezi Marsem a Jupiterem usoudíte, že stihnete i to, co se pouze lidskými silami zvládnout nedá.

Kozoroh

Své požadavky dokážete přednést tak, že vám nikdo neodolá. Dokonce i jinak naštvané úřednice pro vás budou dělat daleko víc, než by vlastně musely.

Vodnář

Těšte na velice vynalézavé a rafinované vyznání lásky. Z nejrůznějších důvodů ho teď ani v budoucnu přijmout nemůžete, ale přesto vám udělá radost.

Přečíst  Denní horoskop 6.4.2020

Ryby

Při kvadratuře mezi Marsem a Jupiterem všechno letí rychlostí téměř nadzvukovou, pokud nechcete ztratit kontakt s událostmi, musíte se hodně snažit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..