Denní horoskop 3.7.2019

Napsala | 03.07.2019

Beran

Večer si dávejte pozor na to, co komu říkáte. Venuše z Raka vytváří přecitlivělou atmosféru, při níž na vaše vtípky moc prostor k pochopení nezbývá.

Býk

Svého neodbytného ctitele se hned tak nezbavíte. Můžete mu sice dávat najevo, že je vám jeho pozornost nepříjemná, ale on na to reagovat nebude.

Blíženec

Venuše, která se v podvečer dostává do Raka, vás donutí k partnerské debatě o penězích. Konečně máte šanci na vytvoření rozumného rodinného rozpočtu!

Rak

Venuše, která v podvečer vstupuje do vašeho znamení, vám přináší nejen štěstí v lásce, ale i vylepšení v mezilidských vztazích. Krásně ti to užijte!

Lev

Venuše z Raka vám stejně jako v každém jiném roce přivádí do života letní tajné lásky. Letos vás však představa tajeného dobrodružství vůbec neláká.

Panna

Večerní vstup Venuše do Raka vám usnadní život. Konečně si můžete být jistí, že partner přistupuje k vašemu vztahu stejně odpovědně jako vy.

Váhy

Do odpoledne se můžete s miláčkem rozumně domlouvat a taky domluvit. Večer se Venuše přesune do Raka a nad zdravým rozumem zvítězí nezvládnuté emoce.

štír

Využijte každou možnost, kdy se můžete naučit něco nového. Všechno nové se vám podaří prakticky využít daleko dříve, než si vůbec dokážete představit.

Střelec

Podvečerní vstup Venuše do Raka vás trochu rozhodí. Miláček začne mluvit o tom, že by moc rád měl rodinu, a ani se nezeptá, zda s tím souhlasíte.

Kozoroh

Člověka, kterému se nedaří,upřímně litujete. Dokonce se rozhodnete, že potáhnete za ty správné provázky a jeho život mu alespoň trochu ulehčíte.

Vodnář

Dopoledne, kdy je Venuše ještě ve vašem sektoru romantiky, zkuste naposledy oslovit člověka, který se vám líbí. Když nezabere, svého usilování nechte.

Přečíst  Denní horoskop 30.3.2020

Ryby

Podvečerní vstup Venuše do Raka vám konečně dá šanci na novou a neproblémovou lásku. Je jen potřeba, abyste dali jasně najevo, že o ni opravdu stojíte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..