Denní horoskop 12.8.2020

Napsala | 12.08.2020

Beran

Zejména odpoledne vás čekají samé změny. Na to, že byste šli rovnou z práce domů a tam dělali něco užitečného, zapomeňte. Dnes večer se budete bavit!

Býk

Dopoledne jdete od úspěchu k úspěchu. O všechno, co chcete a co potřebujete, dokážete požádat tak neodolatelně, že vás nikdo nedokáže odmítnout.

Blíženec

Odpoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, jste na roztrhání. Každý chce vědět, co si myslíte o tom, co se děje, a nechápe, že o tom mluvit nechcete.

Rak

Zejména dopoledne važte každé slovo. To, co řeknete, je pro lidi kolem vás neobyčejně důležité. Navíc si to budou ještě hodně dlouho pamatovat.

Lev

Zatímco dopoledne je zejména v práci atmosféra skoro až tísnivá, po poledni se všechno změní. Nadřízený zmizí a vy můžete konečně v klidu pracovat.

Panna

Zejména dopoledne prožijete sice bez zastavení, ale zase s pocitem dobře vykonané práce. Konečně se vám podaří změnit i to, co se zatím nedařilo.

Váhy

Úvahy o tom, že byste si o víkendu zajeli alespoň na chvíli za hranice, jsou velice rozumné, Užijete si společnost svého partnera a rozšíříte si obzory.

štír

Konečně se všechno srovná a zavládne klid. Vy pak můžete zejména dopoledne využít na návštěvy úřadů a na vyřizování všech obtížných záležitostí.

Střelec

Odpoledne přijde miláček s nápadem, který i vám připadá příliš odvážný. Nakonec se však rozhodnete, že ho v jeho záměrech přece jen podpoříte.

Kozoroh

Podaří se vám prosadit to, co potřebujete. Musíte sice projevovat důslednost a dávat najevo, že neustoupíte, ale to pro vás naštěstí problém není.

Vodnář

Na odpoledne, kdy bude Luna v Blížencích, si domluvte rande s partnerem. Bude překvapený. Už si myslel, že se z vašeho vztahu veškerá romantika vyvanula.

Přečíst  Denní horoskop 13.6.2019

Ryby

Zejména dopoledne je potřeba, abyste své zájmy hájili naplno a bez ohledu na cokoli. Přílišná laskavost a vstřícnost by se vám nevyplatila.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..