Denní horoskop 12.8.2018

Napsala | 02.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Luna v Panně vás nutí k opatrnosti. S fyzickými výkony to nepřehánějte. Pobyt na chirurgické pohotovosti by vám odpoledne moc nezpříjemnil.

Býk

Nerozhodnost? Toto slovo ve slovníku nemáte! Ráno si vyberete něco, co chcete a musíte prosadit. Pracujete na tom soustředěně až do vítězného konce.

Blíženec

Nechte partnera mluvit i ve chvíli, kdy byste po něm nejraději vystartovali. Je ve stavu, kdy se potřebuje vypovídat z toho, co se mu nepovedlo.

Rak

Nečekané návštěvy přátel vás z míry nevyvedou. Díky své nabité spíži jím máte co podat. Navíc jim ještě zabalíte nějaké dobroty na cestu domů…

Lev

Luna v Panně vás k radosti zbylých členů rodiny naštěstí trochu zbrzdí. Vy nebudete začínat deset věcí najednou, a rodinka si s úlevou oddechne.

Panna

Čekejte obdiv! Vaše okolí naprosto nechápe, jak můžete stihnout všechno, co děláte, a ještě být stále usměvaví. Navíc nechápou, že vy to nevíte taky.

Váhy

Akce, která byla na odpoledne v plánu, se ruší. Vám to nevadí, protože se vám tam stejně nechtělo. Dejte si jen pozor, ať na vás není radost moc vidět.

štír

Luna se dostala do Panny a všechno se začalo řešit. Navíc od vás hvězdy nevyžadují žádnou větší iniciativu. Stačí, když jim nebudete zbytečně překážet.

Střelec

Na rozdíl od včerejška máte ve všem jasno. Je jen potřeba, abyste svým protivníkům dali jasně najevo, že jste jejich triky odhalili a že nenaletíte.

Kozoroh

Všechno, do čeho se pustíte, dopadne výborně. I když se chlubíte neradi, tentokrát by bylo dobré, abyste své dílo nafotili a rozeslali mezi kamarády.

Vodnář

Využijte Lunu v Panně a vyrazte někam do přírody. Procházka, během níž si uspořádáte myšlenky a rozhodnete se, kudy dál, vám udělá velice dobře.

Přečíst  Denní horoskop 31.1.2020

Ryby

Nápady, s nimiž se váš miláček hned ráno vytasí, byste měli bez váhání přijmout. Konečně vymyslel něco, co posune váš společný život správným směrem!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..