Síla polibku – jak jsou na tom s líbáním jednotlivá znamení? 6

Napsala | 04.10.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Polibek. Ať už je v jakékoliv formě – přátelský, rodinný, vášnivý, partnerský, na přivítání, rozloučení, ukonejšení, je to vždycky tak trochu intimní záležitost. S jeho pomocí chcete druhému prokázat úctu, respekt, ale také jistou náklonnost. Ať už je to polibek na tvář, na ústa, na čelo, polibek do vlasů, francouzský nebo obyčejná pusa, takzvaná „mlaskavka“ lidé mu přikládají nejrůznější významy. Pro někoho je to jen obyčejná pusa nebo polibek, o nic přece nejde. Druhý vidí už jen za obyčejnou pusou „něco víc“ a pro někoho je polibek rovnou nevěra.

Jak je na tom vaše znamení?

Znamení horoskopu toho o člověku umí prozradit hodně. Vaši povahu, rysy, charakter, co děláte rádi, co neděláte rádi. Také umí poradit, jaký parfém si vybrat, co vás může trápit za nemoci nebo také to, jak líbáte, popřípadě, jaký máte k polibkům vztah. Můžete si to ověřit v praxi. Jak líbají jednotlivá znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou upřímní jedinci, kteří mají své ideály. Často je jejich život dobrodružný, protože mají svůj cíl, kterého se pevně drží a jdou si za ním. Když něčemu věří, jdou si za tím tvrdě a neochvějně. Jsou mistři polibků, kdyby se udělovalo první místo, jistě jej získají oni. Jsou v polibcích nepředvídatelní, mnohdy se vám z nich zatočí hlava. Pomohou vám dostat se do extáze a to jen pouhým polibkem. Po takových polibcích budou všechna znamení prahnout!

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou velmi ambiciózní jedinci, kteří mají jistý cíl. Za ním si jdou poměrně přesně, bez nějakých úskalí. Jsou to spíše introverti, kteří mají pár blízkých přátel, ale jsou spolehliví. Jejich polibek je velmi intenzivní a to pro oba. Ve vteřině z obyčejné pusy umí vytvořit dokonalý polibek, ve kterém nechybí vášeň, smyslnost a dokonalost, při které se podlamují kolena.

Přečíst  Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..