Denní horoskop 12.6.2020

Napsala | 12.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

I když se kolem vás může dít leccos, v čem se nevyznáte, jste v pohodě. Dobře si uvědomujete, že jsou věci, do kterých se plést raději nemáte.

Býk

Je potřeba, abyste upekli koláč nebo naložili maso na grilování. To, co byste zítra doháněli na poslední chvíli, zvládnete dnes v pohodě a v klidu.

Blíženec

Veškeré návrhy přátel na společné aktivity berete jako zbytečné zdržování. Pokuste se jim to vysvětlit tak, abyste je zbytečně neurazili!

Rak

V práci vás nutí k dalšímu vzdělávání a vy se necháte přemlouvat. Je vám jasné, že bude lepší, když budete předstírat, že žádný zájem vlastně nemáte.

Lev

To, že se vám do ničeho nechce, je po hodně náročném týdnu naprosto přirozené. Musíte se však ovládat a alespoň v práci aktivitu věrohodně předstírat.

Panna

Kdyby to trochu šlo, dopřejte si chvíli samoty, kdy můžete přemýšlet a uvažovat. Závěry, k nimž dospějete, budou pro váš další život velice užitečné.

Váhy

Váš vztah je pod silným vlivem okolí vašeho i vašeho partnera. Nechcete se domluvit a kamarádům vysvětlit, že se pletou do věcí, po nichž jim nic není?

štír

Konečně pochopíte, co miláček potřebuje ke své spokojenosti. Je vám jen líto, že vám to neřekl dříve a neušetřil vám tak spoustu zbytečných stresů.

Střelec

Když můžete své rodiče potěšit, bez váhání to udělejte. Nahlas vám to sice neřeknou, ale v hloubi duše vám budou za vaše jednání nepředstíraně vděční.

Kozoroh

Luna v Rybách vás vyloženě rozpovídá. Usoudíte, že jste mlčeli už dost dlouho a začnete si s partnerem povídat. Bude tím neobyčejně překvapený!

Vodnář

Překvapí vás rodiče. Když zjistí, že máte problémy, bez dlouhých řečí a zejména bez jedovatých poznámek vám nabídnou pomoc. Zázraky se přece jen dějí!

Přečíst  Denní horoskop 10.7.2020

Ryby

K zamýšlenému víkendovému programu přibude pozvání na zajímavou akci. Dá vám to spoustu práce, ale nakonec vymyslíte, jak by se dalo stihnout všechno.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..