Denní horoskop 12.6.2019

Napsala | 12.06.2019

Beran

Podívejte se do diáře a obvolejte všechny lidi, kteří dnes slaví svátek nebo narozeniny. Kdybyste na ně zapomněli, byli by na vás opravdu naštvaní.

Býk

Jakmile vám někdo začne vyprávět, jak je rád, že mu něco nevyšlo, budete mít co dělat, abyste se nezačali smát. Dobře víte, že to pravda není a nebude.

Blíženec

Řešíte problémy, které vám do života vnesl partner. Moc dobře víte, že by se vám bez nich žilo lépe, ale intenzitu vaší lásky ani v nejmenším nezmění.

Rak

O svém miláčkovi získáte spoustu zajímavých informací. Mimo jiné se dozvíte, že o vás jako o svém snu mluvil už v době, kdy byl na základní škole!

Lev

Šance na opravdu dalekou cestu je značná. Musíte však hned dát najevo, že o ni opravdu stojíte. Nabídka padne jednou a další přemlouvání nepřijde.

Panna

Pro jistotu si zajeďte s autem do servisu. Doma vám sice budou vysvětlovat, že to není potřeba, ale vy trvejte na svém. Ve skutečnosti to potřeba je!

Váhy

Využijte energii Luny ve svém znamení! Když vám intuice napoví, že byste něčemu neměli věřit, musíte ji poslechnout. Svého rozhodnutí litovat nebudete.

štír

Člověk, který si myslí, že vás donutí k něčemu, do čeho se vám nechce, si na vás vyláme zuby. Může se o to sice snažit, ale úspěch ho nečeká.

Střelec

Jsou lidé, s nimiž přes veškerou snahu nedokážete najít společnou řeč. Jak potrvá, než si uvědomíte, že vina není v žádném případě na vaší straně?

Kozoroh

Člověka, který vám lže, odhalíte na první dobrou. Nebudete však vědět, zda mu dáte najevo, že to víte, nebo zda se máte tvářit, jako by se nic nedělo.

Přečíst  Denní horoskop 21.8.2019

Vodnář

S pracovními potížemi se vyrovnáte naprosto bez problémů. Už dávno jste si slíbili, že nic z toho, co se týká práce, vás dobré nálady zbavit nesmí.

Ryby

Pokud má partner pocit, že máte dohlížet, aby nevyvedl něco nemoudrého, musíte mu vysvětlit, že to nejde. Je už dlouho dospělý a zodpovědný sám za sebe!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..