Denní horoskop 11.9.2018

Napsala | 11.09.2018

Beran

Vsaďte na sebeovládání. Potřebovat ho budete zejména za volantem. Nenechte se vyprovokovat k hádce. Bylo by z toho pouze zbytečné zdržení.

Býk

Své zamyšlené plány nevzdávejte. Vyjdou. Jejich realizaci musíte sice věnovat víc práce, než jste čekali, ale námahy a práce jste se nikdy nebáli.

Blíženec

Zásadně vám pomůže Mars, který se dnes vrací do Vodnáře. Najednou se kupředu pohnou záležitosti, které dosud stagnovaly a které jste už chtěli vzdát.

Rak

Sextil mezi Sluncem a Jupiterem vám dává nečekanou šanci. Musíte však po ní sáhnout dřív, než si jí všimne někdo, kdo na rozdíl od vás váhat nebude.

Lev

Mars, který vstupuje do vašeho partnerského sektoru, vás nutí, abyste si ještě jednou probrali své priority a rozhodli se, který dáte na první místo.

Panna

Vstup Marse do Vodnáře zásadně promění domácí atmosféru. Miláček zásadně omezí čas, který věnuje vám, a místo toho jej začne směrovat na práci.

Váhy

Na zajímavé věci můžete natrefit v zastavárnách a bazarech. Obvykle se takovým obchodům vyhýbáte obloukem, ale tentokrát byste měli změnit názor.

štír

Spolehněte se na kamarády. Jde sice o lidi, kteří moc nemluví a zbytečně neslibují, ale když přijde na věc, budou se za vás bít až do roztrhání těla.

Střelec

Planetární atmosféra se zásadně změní. Zatímco včera vám bylo zatěžko udělat navíc byť jen jeden krok, dnes se bez váhání přihlásíte na maratón!

Kozoroh

Na komunikaci s člověkem, který se tváří jako mistr světa, neztrácejte čas. Stejně byste záhy zjistili, že to, co vám říká, vy už dávno víte…

Vodnář

Mars, který časně ráno vstupuje do vašeho znamení, zásadně mění situaci. Najednou pochopíte, že nic nedostanete zadarmo, a rozhodnete se bojovat.

Přečíst  Denní horoskop 9.11.2018

Ryby

Člověku, který vám leze na nervy, se raději vyhýbejte. I když byste se opravdu snažili o korektní chování, nakonec byste to stejně nevydrželi.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..