Denní horoskop 11.8.2020

Napsala | 11.08.2020

Beran

Setkání s bývalou láskou proběhne v klidu. Když se bude chtít vrátit do minulosti, klidně převeďte řeč na současnost a na to, že je vám moc dobře.

Býk

Nezdá se vám, že na všechno, co na svou adresu uslyšíte, reagujete až moc přecitlivěle? Pokud ano, je nejvyšší čas, abyste se trochu srovnali.

Blíženec

Věnujte se praktickým záležitostem. V tomto ohledu byste se měli snažit udělat všechno, co jde, ještě dnes. Zítra na to nebudete mít čas.

Rak

Měli byste si zachovat neutralitu. Zejména v práci se vás různá uskupení budou snažit přetáhnout na svou stranu, ale vy jim podlehnout nesmíte.

Lev

K lidem, kteří jsou tvrdohlaví, se musíte chovat stejně. Své názory jim dávejte najevo s noblesou, ale tak, aby bylo jasné, že jim neustoupíte.

Panna

Ještě není všem dnům konec! S dovolenou v zahraničí jste sice nepočítali, ale teď usoudíte, že byste si pár dní přece jen dopřát mohli a měli.

Váhy

Veškeré domluvy s partnerem budou hodně náročné. Zatímco vy chápete, že je potřeba, aby své názory čas od času přizpůsobil realitě, on trvá na svém.

štír

Můžete si sice slibovat, že na pracovních poradách budete mlčet, ale nakonec to stejně nedokážete. To, co si myslíte, řeknete důrazně a taky nahlas.

Střelec

Když vám intuice říká, že se do něčeho nemáte plést, protože by to nemuselo dopadnout dobře, měli byste ji poslechnout. Opatrnosti opravdu nezbývá!

Kozoroh

Využijte šanci na návštěvu farmy! Děti uvidí zvířata a pochopí, jak příroda funguje. Vy si zase koupíte s sebou domů nějaké dobré klasické jídlo…

Vodnář

Když narazíte na tvrdohlavého člověka, musíte být ještě tvrdohlavější. Jinak nejenže nezískáte to, na co máte nárok, ale ještě přijdete o to, co máte.

Přečíst  Denní horoskop 28.10.2019

Ryby

Dobře si pamatujte, co komu říkáte. Můžete si být jistí, že se najde někdo, kdo vám bude už dnes večer do očí tvrdit, že jste nic takového neřekli.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..