Věštění ze žolíkových karet – co jednotlivé karty ukazují 1

Napsala | 22.09.2018

Spousta lidí hraje velmi rádo karty. Ať už je to prší, žolík nebo například kanasta, karetní hry jsou velmi oblíbené. Chcete-li se pustit do věštby, máte pocit, že nutně musíte mít ty správné karty. Nejlépe taroty, protože z nich si sami můžete nějakou tu základní věštbu provést. Nicméně, věštit můžete také s klasickými, tedy žolíkovými kartami. Nebude to asi ten nejpodrobnější výklad, ten vám zajistí kartářka, ale něco málo z nich získáte. Jak pohlížen na jednotlivé karty při věštbě?

Srdcový král – jde o kartu, která u ženy znamená, že se okolo ní objeví nějaký muž, láska. Pokud je již ve vztahu, může to signalizovat také spokojenost ve vztahu. Když si tuto kartu vytáhne muž, pak to znamená víc času na sebe a své koníčky.

Srdcová dáma – když si jí vytáhne muž, znamená to, že se v jeho okolí potuluje žena, která mu přinese lásku, opět když je ve vztahu, znamená to posílení. Vytáhne-li si tuto kartu žena, znamená to, že by se měla zaměřit víc na sebe a své touhy.

Srdcový kluk – ukazuje velké sympatie, může naznačovat víc času, který je třeba věnovat dětem, rodině, přátelům.

Kárový král – představuje vedoucího pracovníka nebo někoho, kdo je pro vás autoritou a inspiruje vás. Může to znamenat posun a nové zprávy v práci, může jít i finanční příspěvky, postup v kariéře, nové lidi a podobně.

Pikový král či královna – poukazují na setkání s autoritami a to v souvislosti cestováním nebo s úřady.

Pikový kluk – pomáhá odhalovat touhu měnit a bojovat proti řádu, jisté přestupky může také naznačovat.

Křížový král nebo královna – pomáhá v oblasti zdraví a psychiky. Znamená to, že se můžete setkat s léčitelem nebo naopak to může poukazovat na vás, že vystoupíte v roli někoho, kdo pomůže druhému.

Přečíst  Pořízení měsíčního kamenu – může pomoci kdekoliv
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..