Denní horoskop 10.3.2019

Napsala | 10.03.2019

Beran

Luna v Býku vás přinutí, abyste se daleko víc zabývali majetkem. Rozmyslete si, čeho v tomto ohledu chcete dosáhnout a hned na tom začněte pracovat.

Býk

Při Luně ve svém znamení jste ochotní dělat pro každého všechno, co si jen přeje. Se sliby to však nepřehánějte. Situace se může zásadně změnit!

Blíženec

Luna v Býku vám přinese velice zajímavé sny. Počítejte s tím, že budete celý den přemýšlet nad tím, co pro vás znamenají a na co vás upozorňují.

Rak

Luna v Býku na vás působí vyloženě inspirativně. Najednou si uvědomíte, že jste ještě dost mladí na to, abyste uskutečnili některé dosud odkládané sny!

Lev

Když něco dostanete, měli byste za to pěkně poděkovat. Hlavně se dárce neptejte, čím byste se mu měli odvděčit. Opravdu byste ho tím urazili a naštvali.

Panna

Partnera pro jistotu neprovokujte. Vy můžete mít pocit, že vtipně žertujete, ale on usoudí, že ho neberete vážně a navíc ho nemáte ani trochu rádi.

Váhy

Při Luně v Býku počítejte s daleko větší chutí na sladké. Pokud chcete, aby byla rodina spokojená, upečte obvyklý nedělní koláč z dvojnásobné dávky!

štír

Při sextilu mezi Marsem a Neptunem si dávejte pozor na to, co si přejete. Osud občas bývá zlomyslný a sny vám může splnit zcela nečekaným způsobem.

Střelec

Všechno se zpomalí. Z plánů, které jste ještě včera měli, nic nebude. Vám to ale vůbec nevadí. Odpočíváte s knížkou a nic zásadního vám neschází.

Kozoroh

Dejte si pozor na jedovaté poznámky. Vy je sice pronesete, ale trefíte se jimi do nepravého člověka. Ten, jehož jste chtěli zasáhnout, si jich nevšimne.

Vodnář

Při Luně v Býku se raději s nikým nehádejte. Nedopadlo by to dobře. Nakonec by se situace obrátila tak, že byste se dozvěděli, že za všechno můžete vy.

Přečíst  Denní horoskop 20.9.2018

Ryby

Sextil mezi Marsem a Neptunem patří k těm náročnějším. Nápadů máte spoustu, ale těch, které dokážete bez další újmy uskutečnit, zase tak moc není.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..