Oblíbená květina – prozradí, jakou máte povahu 3

By | 09.08.2020

Každá žena ráda dostává květiny a nemusí to být jen k narozeninám nebo svátku, pugét potěší i jen tak. Mnohdy ženy říkají, že je jedno, jakou květinu dostanou, jsou rády, že si na ně někdo vzpomněl. Přeci jen, každá žena má svou oblíbenou květinu. Některé se líbí klasické karafiáty, které jiné ženě mohou připadat příliš obyčejné, a raději sáhne po krásné růži.

Květiny a povaha

Proč se vlastně někomu líbí sedmikrásky a jinému naopak orchideje? Oblíbená květina může symbolizovat vaší povahu, emoce, rysy a může vás vlastně tak trochu charakterizovat. Velmi často se tak povaha podobá právě květině, která se vám líbí. To nás přivádí k otázce. Jaká je vaše oblíbená květina? Shoduje se vaše povaha s popisem květiny?

Narcis

Milovníci narcisu jsou umělecky založení lidé, kteří mají velmi dobré organizační schopnosti, proto pro ně není nic problém. Zařídí, vyřídí, přinesou, odnesou. Jejich schopnosti lze využít v organizaci, pořádání večírků, eventů a dalších věcí. Jsou skvělí v multitaskingu, jsou to dříči, pracují často tvrdě, nicméně stresu se vyhýbají, mají klidný život.

Kosatec

Lidé, kteří mají rádi kosatec, jsou kreativní a mají velkou představivost, často je poněkud bujná a divoká, vidí mnohdy věci jinak, než skutečně jsou. Rádi se učí novým věcem a celý život se vzdělávají a rádi. Co řeknou, to platí, na jejich slovo se mohou ostatní spolehnout. Tíhnou k duchovnu, jsou snílci, optimisté a nemají rádi nudu a rutinní způsob života.

Pivoňka

Jsou to lidé otevření všem a všemu, neodmítnou nikoho, kdo potřebuje pomoc. Milují překvapení a tento moment velmi rádi zprostředkovávají svým blízkým. Jsou to velmi dobré vrby, naslouchají lidem a věří v pravou lásku. Rádi se hezky a dobře oblékají, většinou vsadí na eleganci, která se jim vyplácí.

Přečíst  Oblíbená květina – prozradí, jakou máte povahu
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..