Denní horoskop 10.10.2019

Napsala | 10.10.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Když můžete za někoho ztratit dobré slovo, bez váhání to udělejte. Ve vesmírné harmonii tak vrátíte dluhy lidem, kteří kdysi dávno nezištně pomohli vám.

Býk

Než se rozhodnete pro velké životní změny, přemýšlejte. Možná by bylo lepší, kdybyste je předem důkladně probrali s partnerem a řídili se jeho názorem.

Blíženec

Zorganizujte práci tak, aby bylo všechno hotovo, ale vy se zase moc neunavili. Pokud to dokážete, můžete se s úspěchem ucházet o šéfovskou židli.

Rak

Máte smůlu na lidi, od kterých se pochopení čekat nedá. Vyslechnou vás sice soustředěně, ale pak se zeptají tak, že bude jasné, že nic nepochopili.

Lev

Jakákoli spolupráce s charitou proběhne velice úspěšně. Dokonce vás může napadnout, že byste v tom mohli pokračovat a spolupracovat kontinuálně.

Panna

Konečně pochopíte, proč partner tak usiluje o něco, co vy sami považujete za skoro nepodstatné. Nakonec se rozhodnete, že ho v tom budete podporovat.

Váhy

To, co vám miláček řekne, berte velice vážně. Je vidět, že nad formulací svých slov hodně dlouho přemýšlel. Jde o věc, na níž mu opravdu záleží.

štír

Na lidi, kteří vás nutí do práce, začínáte být vyloženě alergičtí. Odpoledne už nevydržíte a přímo se jich zeptáte, co je k takovému jednání vede.

Střelec

Zejména partner se může chovat naprosto netypicky. Pro jistotu omezte své obvyklé vtipkování. Neriskujte, že si ho vezme osobně a pro jistotu se urazí.

Kozoroh

Navážete velice užitečné kontakty. Když vám nově poznaní lidé nabízejí pomoc, neříkejte, že ji nepotřebujete. Sami víte, že to tak opravdu není.

Vodnář

S jedovatostmi na adresu svého miláčka to nepřehánějte. Bude daleko lepší, když se k němu budete chovat tak, jak by se podle vás měl chovat on k vám.

Přečíst  Denní horoskop 4.11.2018

Ryby

Luna ve vašem znamení vám zásadně ulehčí život. Lidem, kteří před vámi něco tají, vidíte do karet. Bez problémů odhalíte všechno, co před vámi tají.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..