Nejčastější lži – o čem nejčastěji lžou jednotlivá znamení? 1

By | 05.01.2021

Říká se, že lež má krátké nohy a dříve nebo později vyjde každá lež najevo. Existují lži milosrdné, které by možná někdo mohl prominout, protože se říkají s cílem pomoci, ne ublížit. Ať máte před sebou jakkoliv chcete pravdomluvného člověka, snad každý už někdy zalhal. Ať zapřel nějaké informace, řekl svým blízkým, že se mu líbí účes, oblečení a podobně. Někdo lže, aby se dostal tam, kam potřebuje, chce se vylepšit v očích druhých nebo jen proto, aby získal lítost, ohleduplnost a respekt u druhých. Je mnoho lží, které lidé, někdy i během dne, řeknou.

Lež má krátké nohy

O čem nejčastěji lžete? O tom, co jste dělali, kde jste byli, jak se cítíte nebo lžete často druhým? Zkuste se na to podívat optikou horoskopů. Která znamení lžou a o čem nejčastěji? Jaké lži můžete slýchávat od Berana nebo třeba Kozoroha?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnář bývá mnohdy nepřehlédnutelný, je ho všude plno. Nemá rád, když něco jede v zajetých kolejích a když cítí, že je třeba jít proti všem, jde. Je originální, nemusí žít tak, jako všichni okolo něj. Cení si pravdy a pravdomluvnosti, chce být ke všem férový, ale také se neubrání nějaké té drobné lži, pokud chce realizovat něco, co by mělo zůstat tajné. Rád vytěží z příležitosti maximum a k tomu někdy možná bude potřebovat onu lež.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou povahou jemní a klidní lidé, kteří raději preferují harmonii, než nějaké půtky a problémy. Možná si myslíte, že neumí lhát, ale opak je pravdou. Lhát umí, ovšem lžou tehdy, kdy je to nezbytně nutné. Nejčastěji tehdy, kdy chtějí chránit své blízké a rodinu. V takovém případě jde upřímnost stranou a sáhnou k jakékoliv lži. Chtějí chránit nevinnost a ctnost svých nejbližších.

Přečíst  Neřesti a posedlosti – jak jsou na tom jednotlivá znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..