Co nám přinese červenec 2011 ?

Napsala | 10.07.2011
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Jistě jste si všimli, že se červenec ani trochu nepodobá klidnému měsíci. Červenec nám přinese velké změny teploty, přinese nám i nárůst nezaměstnanosti i když je to měsíc, který by měl být na práci plodný. Bohužel předpověď na tento měsíc předznamenává úpadek mnohých firem a malých živnostníků. Pozitivum je, že se začíná hýbat trh s realitami.

Bohužel negativní pro banky je, že lidé si úvěry neberou, spíše vypovídají stavební spoření a pokud to jde, kupují malé chaty a chalupy, aby měli své finance v něčem jistém a to z našetřených peněz. Také dovolené podle předpovědí nejsou a nebudou to, co bývali. Mnoho Čechů ji stráví pracovně, nebo v naší republice. Lidé instinktivně cítí, že se něco děje a že začínáme jít směrem dolů. Jistě jste si všimly, že dnes není skoro rozdílu mezi našimi vládnoucími stranami.

Pokud některé strana chce svrhnout tu druhou, použije veškeré i špinavé mediální zbraně ale, programově se vlády neliší. Dalo by se říci, že již neví s čím mají přijít a kdy je na to správný čas. Poslanci mají v této chvíli dovolenou, aby nabrali dech na nás obyčejné lidé a mohli nám představit nové plány na naše omezení. Bohužel se od poloviny roku 2011 máme na co těšit.

  • nárůst potravin a cen v domácnostech
  • nárůst cen škol, pomůcek na používání
  • nárůst dopravy
  • nárůst cen léčiva a ošetření
  • problémy s prací
  • více exekucí a více dětí na ulici
  • zdravotní problémy obyvatelstva, nemocnice šetří a omezují léčivo i zákroky
  • nepřízeň výkyvů počasí
  • špatná úroda vína
  • přemnožení škůdců na polích i v domácnostech

V tomto měsíci a následujících dalších se dozvíme i mnoho překvapivého. Budou nám odtajněna fakta, které český národ nebral jako vážný. Fakta, o hrozbách které nám hrozí, budou zveřejňovány pomalu a s obezřetností, ale budou využity i k prospěchu ovládnutí společnosti a získání moci vládnoucích stran. Lidé se začnou více obracet na duchovno a víru. Domácnosti začínají ještě více šetřit a začínají si i částečně produkovat vlastní zdroje obživy, pěstování se více rozšíří. Chov domácích zvířat přejde znovu do módy. Skoro každý člověk se naučí více o sobě, svém horoskopu a své předpovědi. Tím, že lidé poznají sami sebe, mohou přejít další most a pracovat lépe se svou myslí. Tento měsíc a rok si uvědomíme, co je pro nás v životě důležité a přetřídíme to.

Vztahy, které jsou na pokraj sil padnou, aby uvolnili místo vztahům novým. Mnoho lidí čeká vlastní přeměna. Těšme se, že bude pozitivní. Čeká nás však mnoho zdravotních komplikací, proto radím, vraťte se k bylinkám a meditujte.

Přečíst  Magie a hudba
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..