Předpověď budoucnosti a rozhovor s věštkyní Zdeňkou

[inline:zdenka-krasba.jpg=Kartářka Zdeňka]Jsme rádi, že jsme dnes oslovili legendární věštkyni, kterou seženete velmi málo na nějakou komunikaci. Proto naše otázky a její odpovědi budou velmi vzácné.

Radek: Zdeničko, prozradíte nám jak to letošní rok bude náročné pro nás obyčejné lidi?
Zdeňka: Radku, pokud se ptáte všeobecně, tak vám ráda odpovím. Letošní rok bude, nebo spíše už je podle Čínského kalendáře ve znamení kovového Zajíce, někdo má rád oslovení: Králíka. To předurčuje náročný rok s negativní energií, kterou je Zajíc provázený. Je to náročný rok plný nástrah, ale i dobromyslnosti. Lidé se budou méně soudit a to je výhoda pro soudy. Budeme k tomuto roku přistupovat opatrně.


Celý rok je provázený opatrností a to není však dobré pro vztahy. Partneři se budou k sobě méně vyjadřovat. A to je chybou, kterou bychom měli změnit. Tento rok nám také přináší extrémní horka a sucha. Mezi ně se však vklíní prudké lijáky, průtrže mračen, kroupy a hlavně vítr. To nepomůže přírodě, ani nám. Voda rychle odteče a nevsákne se, spíše napáchá škody. To není dobré na úrody a pro lidi, kteří nejsou pojištěni. Všeobecně se nám změní vláda, ale to můžete pozorovat sami. Tento rok je rok, který předurčuje nástup nových lidí do vedoucích funkcí. Je to rok, kdy se dozvíme nové skutečnosti, nové pravdy, ale to bych předbíhala a moc vás strašila, ale věřte, že se tento rok veřejnost dozví pravdu, která nám byla po desítky let utajována. Také Amerika tento rok zažije novou éru, bude se o ní pořád mluvit a myslím, že ne však až tak v dobrém.

Radek: Teda Zdeničko chrlíte to na mě s divokostí šelmy. Proč to berte podle Čínského kalendáře?
Zdeňka: Radku to byl jen začátek, dám vám i věštbu z karet a astrologie.

Radek: Vím, že nejste jen kartářka a věštkyně, prozradíte nám něco o vás?
Zdeňka: Hm... Radku zkráceně vám řeknu jen tolik, jsem žena rozená v roce Draka. Jsem astroložka, pracuji s energiemi a kvantovou fyzikou, mám certifikát na endogenní dýchání, práce s aurou, kosmickou energii, jsem Mistr Reiki- vystudovaná u Mistra Son Sinh Huonga a tohoto si velmi považuji, dále jsem bylinkářka, jako je má maminka a byla má babička, vykládám karty, věštím, provozuji akupunkturu, akupresuru, čínskou medicínu, ale nejraději jsem v přírodě. V lůně Orlických hor, kde mám své koně, psi a krásnou přírodu. Odtud pomáhám lidem. Nerada se nechávám rušit, proto považujte za výjimku, že tu dnes jsem a něco o sobě říkám. Myslím, že byste se měl ptát na co potřebujete, ne na mě. Zpětně k čínskému kalendáři. Je skoro nejstarší na světě, já říkám hned po Mayském kalendáři. Čínský kalendář je odvozen od pohybu Luny-Měsíce. A Luna u nás řídí mnoho věcí.

Radek: Dobře k věci, máme strašně moc dotazů k roku 2012, co nám o něm řeknete? Když teď mluvíte o tom Mayském kalendáři?
Zdeňka: Radku, rok 2012 je silný rok. Začnu tím, jestli si lidé všimli, že se za poslední dva roky u nás dějí změny? Všimly jste si, že se začínáme měnit? Začínáme jít více do duchovního světa. Příklad na reklamu pánského deodorantu, kdy i Andělé podlehnou. Dále nové auto Škoda Magic, dále jsem slyšela ve zprávách i v rádiu, meteorologové nám dnes věští, že bude slunečno a perlička ve zprávách na internetu, poslanci jednali pod vlivem úplňku, vše se ruší hlasuje se znovu! Všímáte si vy obyčejní lidé, jak se začínáme měnit? Ano vstupujeme do věku Vodnáře, rok 2012 je v Drakovi. Začínáme se měnit a žít více duchovně. Alespoň někteří z nás. To je rok 2012, to vám chce tento rok říci. Možná bude apokalypsou, protože kdo zůstane nevěřící, nebude mít šanci jít dále. Je to o nás a našem vědomí. V sobě bychom měli přehodnotit sami sebe a začít žíl lépe, důvěřovat si, naslouchat si, nikam nepospíchat a nehonit se za penězi. Život není o luxusu finančním, život je o luxusu duševním. Všimly jste si vůbec, že nám rozkvetli stromy a že létají včeličky? Zastavte se a naslouchejte vlastním pudům a ty vás nasměrují.

Radek: A co zkáza v roce 2012, bude jak předpověděli Mayové?
Zdeňka: Radku, možná bych vám měla říci více pro ty nezasvěcené. Mayský kalendář je velmi precizní a přesná věc. Ve vesmíru se nám pravidelně střídají časové cykly. Tím můžeme předpovědět astronomické jevy. Mayové mají kalendář Tzolkin, neboli posvátný kalendář. Má 260 dní a odpovídá lidské délce těhotenství, dále mají Hááb - občanský kalendář, trvá 360 dní. A Uayeb trvá 5 dní. Mayové mají dodnes velmi přesné informace o pohybu planet, Sluce a Měsíce spočítané s přesností lepší než počítač. Dodnes jejich záznamy a výpočty používá NASA. Podle kalendáře končí věk 5. Slunce a nastává věk 6.Slunce. (22.12.2012). Oni nám chtějí říci, že nás čeká duchovní obrození. Všímáte si, že poslední rok u nás začínají stále více platit zákonitosti KARMY? Když jsme u kalendáře, tak kola Tzolkinu a Háábu se setkávají každých 52 let. Rok příští již 20.5.2012. Tento den se totiž setkávají kola kalendáře a to bude takovým přípravným obdobím na prosinec 2012. To se totiž Plejády Země a Slunce ocitnou v jedné přímce, znovu pak 21.12.2012, kdy opravdu vznikne a může svět přejít do obrácené polarity. Dále očekáváme Tranzit planety Venuše 6.6.2012 a to znamená, že Venuše prochází před Sluncem. Je to naposledy v tomto století. K dalšímu Tranzitu dojde až v roce 2117 a 2125.

Radek: Naše Země se tedy zničí polaritou?
Zdeňka: Nezničí, jen se obrodí. Již tento rok se polarita pomalu mění a stalo se tak již v minulosti mnohokrát. Změní se spíše počasí, teploty, budou migrovat zvířata apod. Mám dojem, že 21.12.2012 dojde k setkání naší civilizace s jinou. Tím, také chci říci, že se již tento rok svět dozví více i mimozemských zprávách, které nám jsou utajovány již dlouhá desetiletí. Tím i mířím na odtajnění "Drážďanského kodexu, který alespoň částečně zveřejněn.

Radek: Děsíte mě věštkyně. Co ukrývá Drážďanský kodex??
Zdeňka: Hm....myslíte, že vám povolí uveřejnění mé informace? Vím, že již v některých zemích je to možné, ale u nás...Je to stále drženo v tajnosti.

Radek: Je tu svoboda projevu.
Zdeňka: Dobře Drážďanský kodex v sobě ukrývá i několik hesel, je to vzkaz, obrázkovým písmem pro nás a napsali nám ho Máyové.

"Běda vám lidé země, rytířů Jaguára, konce světa nastane a s ním i počátek věků Nového, jenž z popela svého předchůdce povstane! Bude to čas setkání s Vládci Hvězd."
Kodex v sobě ukrývá i toto: "Střeste se těch, kdo falešné dary přivážejí a kdo své sliby porušují." Měli bychom si to zapamatovat!

Radek: Co znamená s vládci hvězd?
Zdeňka: To si každý přeložte sám....

Radek: Co výklad karet a věštby?
Zdeňka: Radku věštby říkají, že žijeme v klamu medií, klamu který nás odděluje od pravdy. Možná víme i tak dobře a sami musíme poznat, že jdeme špatnou cestou. Český národ vlivem 40 let komunismu je národ netečný a nevěřící. Tento rok nás provede zkouškami a ty nejchytřejší poznají, co mají dělat. To znamená, začít u sebe. Mít nějakou víru. Ti kdo mají finance by měli darovat na dobré věci. Rozvoj přírody, pomáhat potřebným. Ale i přemýšlet nad budoucností, vychovávat naše děti, pomáhat rozvoji ekologii, a naučit naše děti ctít přírodu. Bohužel mám pořád dojem, že poslední roky vliv Ameriky u nás ničí naše děti, jejich myšlení a vyvolává u nás větší agresi populace. Karty říkají, že málo vyjadřujeme city a málo spolu mluvíme o problémech. Málo myslíme na naše vzdálené příbuzné, staré příbuzné, kteří kolikrát potřebují jen vidět naše tváře a popovídat si. Věštby říkají, že peníze.... to není vše, že naše ženy málo času věnují rodině a dětem. Že muži, se málo věnují rodině a hodně práci, že dokonce zapomínají na své koníčky. To už je co říci. Pamatujte, že neděle by měla být odpočinková, máte se sejít s rodinou.

Pamatujte, že každý kousek vaší zahrádky by měl být využitý na pěstování bylinek, či zeleniny a ovoce. Že vaše okolí můžete změnit pomocí zeleně a vysázení keřů, stromů a kytek. Vaše auto by mělo být vysvěceno a uděláno speciální rituál. Váš dům by měl být proměřen a vyčištěn pomocí energií. Dobíjejte se pomocí doma sestrojené pyramidy. Každou nemoc řešte nejenom pomocí lékaře, ale současně i bylinek. Čas a věda se k nim obrací více a více. Začněte i tím, že budete naslouchat jeden druhému, ale naslouchat i vašim dětem. Těm to chybí a finance, které jim dáváte , místo popovídání jim to nenahradí. Pozorujte, jak kolem vás příroda kvete, jak se rozvíjí. Zaposlouchejte se do ní, vnímejte vůně, pozorujte někdy lidé, aspoň hodinu, kdekoliv, všímáte si jak spěchají, jak jeden nevnímá druhého, jsou neteční, ani se nepozdraví.

Choďte do přírody. Kupujte znovu chalupy a chaty a jezděte tam, každou volnou chvíli.Kupte si pejska, abyste s ním trávili čas, pokud jste osamocení, ale pomůže vám i k pohybu. Na chalupě vylepšujte okolí, stloukejte krmítka a ptačí budky. Jen tak naučíte naše děti práci, pěstování, jen tam si v klidu popovídáte u krásného táboráku. Vypnete mobily a počítače necháte doma. Pak poznáte svobodu, Protože pokud z týdenního shonu nevypadnete, nepoznáte jak chutná svoboda bez vypnutého mobilu. To jsou rady mé. Nasávejte vůni, která se vám nabízí a je všude kolem a zadarmo o tu se ochuzujete.

Děkuji za rozhovor s kartářkou, atroložkou a věštkyní Zdeňkou