Čísla tvoří klíč k našemu životu

Napsala | 01.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Čísla]Chcete hlouběji nahlédnout do svého nitra? Existuje spousta různých nástrojů, s jejichž pomocí se vám to může podařit. Patří mezi ně také čísla. Ať už patříte mezi milovníky matematiky nebo ne, s čísly se potkáváte každý den. Určují váš svět a do značné míry i váš osud.

Odhalte své silné stránky

Datum vašeho narození je zaklínadlem určujícím spoustu věcí. Ovlivňuje váš život, ať si to přiznáváte, nebo ne. Stává se v numerologii základem dalšího počítání. Právě z něj totiž spočítáte svoje životní číslo. Jak? Velice jednoduše. Sečtete prostě všechny číslice vyskytující se v datu vašeho narození, tedy den, měsíc i rok. Pokud jste se narodili třeba 5.4.1994, sčítáte 5+4+1+9+9+4. Vyjde-li vám dvojciferné číslo, v tomto případě je to 32, sečtete číslo znovu, tedy 3+2 a dostanete 5. Sčítáte tak dlouho, dokud nezískáte jednociferné číslo. Potom si v numerologii zjistíte, k čemu vás toto číslo předurčuje. Pomáhá vám zjistit, k čemu vaše zdejší pozemská existence směřuje. Co je vaší silnou, nebo naopak slabou stránkou a s tím dál pracovat.

Jaký pro vás bude letošní rok?

Dále se dozvíte, jaký pro vás bude aktuální rok. Prozradí vám to roční číslo. Jak ho získat? Sečtěte den a měsíc svého narození a potom rok vašich posledních narozenin. Pro datum 5.4. tedy sčítáte 5+4+2+0+1+7. Celkem dojdete k číslu 19 a opět sečtete 1+9, dostanete 10 a ještě jednou 1+0 se rovná jedna. Opět musíte dojít k jednocifernému číslu. Pokud jste letos ještě neměli narozeniny, nepřičítali byste rok 2017, ale 2016. Roční číslo vám napoví, co vás letos čeká. Dozvíte se, jestli potkáte lásku na celý život, nebo jestli by bylo dobré změnit místo. Pochopíte také, proč vám některé věci nejdou tak, jak byste si přáli, nebo co bude lepší letos raději neřešit. Využijte magickou sílu čísel ve svůj prospěch.

Přečíst  Aromaterapie, éterické oleje
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..