Nahá krása – jak se k vašemu tělu staví muži podle horoskopu? 4

Napsala | 23.06.2019

Vztahy muži kontra ženy se řeší snad odnepaměti. Miluje mne? Líbí se mu jen mé tělo? To jsou otázky, které si často pokládají ženy. A řeší, zda skutečně muže lze svést a úplně ho uhranout. Čím tedy muže svedete? Snad každý člověk, nejen muž, má své slabé místo. Pro někoho je to dobré jídlo, které mu je naservírováno, pohoda u televize, relax v lázních nebo u moře. Jak je to s muži a ženami?

Svést muže podle znamení?

Nahá krása! Jak se muži stavějí k nahému ženskému tělu? Kde je jeho slabé místo? Co můžete využít ve svůj prospěch? Možná se na to zkuste podívat skrz horoskopy. Jak třeba uhranout muže ve znamení Vah? Co zase na vašem těle bude milovat muž ve znamení Střelce? Jak se k nahé kráse staví třeba Štíři? To všechno můžete zkusit poodhalit a porozumět tak mužům, ovšem vše je individuální, na to nezapomeňte.

Lev (23. července – 22. srpna)

Muži ve znamení Lva jsou rozenými vůdci a těmi, kteří na sebe poutají pozornost. Nebudou rozhodně nikdy v něčím stínu, naopak jsou v popředí, rádi obdivováni druhými. Na první pohled mohou působit jako povrchní jedinci, kterými možná také jsou. K sobě si vybírají ženy, které jsou krásné a nápadné. Tyto ženy však umí mužům ve znamení Lva hodně zamotat hlavu, jsou schopni jim podlehnout a to znamená, že i lev salónů se dostane do spáru žen.

Panna (23. srpna – 22. září)

Muži ve znamení Panny jsou spolehlivými jedinci, kteří jsou vzdělaní a mají přehled o všem. Bývají pečliví, jsou pracovití a nebývají zrovna snílci. Ač si vytváří neprůstřelnou a tvrdou masku, dostanete-li se pod ní, uvidíte citlivost a láskyplnost. Na ženě mu nejvíc imponují oči. Na ty dává velký důraz a pozor, protože oči bývají často bránou do duše. Dlouhé pohledy z očí do očí nejsou výjimkou.

Přečíst  Znamení horoskopu Lev - Díl VII.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..