Bachova květová terapie II. díl: Kapky první pomoci

Napsala | 27.01.2012

Duhové kapky]Z kombinací, které mohou vzniknout z esencí, je i tzv. 39 esence – nazývá se Krizová, druhým názvem pro tuto esenci je i Kapky první pomoci. Tato esence se skládá z dalších pěti esencí a používá se při každém stresovém, šokujícím, psychickém otřesu. Měla by zamezit následkům, které se spouští po šoku. Pomáhá lidem zvládnout nepříjemné situace, jako jsou operace, nehody, návštěva doktorů, stavy po obdržení špatných zpráv. Údajně tyto kapky u sebe nosí i londýnští strážnici, kteří, pokud dorazí k nehodě dříve než lékař, zraněným podávají tyto esence, aby zamezili šoku a tím zachránili jejich život.

Esence, které tu po sobě zanechal Dr. Bach, se dodnes vyrábí a to v Mount Vernon. Jde o oxfordské hrabství, kde Dr. Bach pracoval a žil. Lidé, kteří se na výrobě podílejí, přísně dodržují postupy uvedené Bachem. Esence by měli být jednoduchým a úplným prostředkem k úplnému uzdravení.

Cílem terapie je vysílat co nejvíce energetických impulsů z namíchaných kapek a to do oblasti duševní, která začne vysílat impulsy do oblasti tělesné. Mezi energií esence a člověka se vytvoří harmonický vztah, který pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Esence působí zejména na negativní pocity a jimi vzniklé bloky, které se snaží odblokovat dříve, než vznikne pro člověka nějaká závažná nemoc.

Odstraněním těchto blokací se člověku opět harmonizuje duševní stav mysli. Bachova květová terapie se také nazývá léčbou obnovení harmonie vědomí. Esence jsou bezpečné, vhodné i pro děti a těhotné ženy. Nevyvolávají alergie, nežádoucí účinky ani závislosti. Mohou se kombinovat i s jinými druhy léčení. Tuto metodu používá mnoho léčitelů, ale také lékařů.

Tento systém léčení užívali údajně i Druidové. Těmi byli kněží a filosofové keltského národa. Věřili v jednotu člověka s přírodou a podle toho se také řídili a využívali svých znalostí. Vyráběli „dubový nápoj“, při kterém používali stejného postupu a poté jej podávali nemocným.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.