Alkoholismus a alkoholové opojení

By | 18.08.2020

Alkoholismus]Alkohol a problémy dnešní (nejen mladé) generace. Stres a nedorozumění, zklamaná láska či problémy v rodině, to jsou všechno faktory, které přispívají ke konzumaci alkoholu. Jistě znáte případ i z vlastní zkušenosti, kdy vám v životě na něco dal zapomenout právě alkohol. Ano, i tato cesta vede k zapomnění, ale je to zapomnění spíše krátkodobé a jen částečné. Nehledě na to, že si alkoholem akorát ubližujete. Mluvím o duši. Plno lidí, a patří mezi ně i senioři, si dají i více než jednu sklenku, aby zapomněli. Alkohol jim však pomůže pouze dočasně. Zapomenout nemůžete, pokud se chcete zbavit problémů, musíte je začít řešit a mluvit o nich. Pak vám problémy budou ubývat a nebudou se mít tendenci hromadit.

Plno lidí má problém s alkoholem a právě pro vás je určený tento článek. Jak z toho ven? Pokud jste mladí a závislí, nejdříve doporučím disciplínu. Pokud jí nemáte v sobě, doporučuji dát se do řad policistů, nebo armády – tam vám alkohol vyženou z hlavy. Pokud máte slabší fyzičku, začněte s tím, že budete navštěvovat nějaký kroužek či sport a to pravidelně. Musíte to mít naplánované jako na vojně. Více únavy, méně diskoték a zábav. Ženy by měli navštívit kursy jógy.

Znám ženy, které začali rybařit a to tak intenzivně, že jsou dnes mistři a žijí tím. Také můžete začít fotit přírodu, lidi, stromy, domy či cokoli jiného. Uvidíte, jaké se skrývá tajemství za vším, co děláme s láskou. Prostě je důležité si najít cíl a toho se nepustit. Pokud potřebujete ještě nějakou podporu, pro závislého alkoholika je dobré, když pije čaj z peruánské bylinky Vilcacory. Alkoholik by měl denně vypít aspoň 1,5 litru tohoto čaje. Vilcacora zbavuje závislosti na alkoholu. Také je důležité, mluvit o tom, že jste alkoholik a léčíte se, nebo jste vyléčený. Nikdy nezapomeňte, že alkohol s vámi dovede dělat věci, které byste nikdy neudělali. Proto svůj problém řešte a to dokud je ještě čas.

Mějte sebe rádi a říkejte si: „Miluji sebe, své tělo a chci zdravě žít, bez alkoholu.

Nepřehlédněte:

Přečíst  Léčivá moc Temné Luny
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..