Pocity, které škodí našemu zdraví

Napsala | 17.11.2014

Bílá orchidej]Existují negativní pocity, které ovlivňují nejen naši duši, ale také naše zdraví. Negativní pocity, které poškozují i naše zdraví jsou především závist, nenávist, křivda, zloba, lítost, strach a trápení se pro jiné.

Jakmile se jeden takový pocit vloudí do našeho myšlení, problém na sebe nenechá dlouho čekat. Tělo je obalem duše, a když onemocní duše, onemocní i tělo. O duši je potřeba se starat, a pokud tak nečiníme, naše nečinnost vede k psychosomatickým chorobám. Milovat sama sebe není pýcha ani sobectví. Je to vlastnost, které by se měly učit už malé děti a kterou se musí mnohdy učit i dospělí lidé celý život.


Pokud neustále přemítáte, „co kdyby“ v budoucnosti nebo v minulosti, je to jen útěk od toho, co je teď a tady. Pokud máme ve své duši nepořádek, nechceme řešit přítomnost, protože bychom do ní museli zahrnout sebe a svůj stav. Někdy zkrátka nechceme vidět pravdu a máme tendence od ní utíkat. Pokud se začnete zamýšlet nad přítomností, zjistíte, kolik máte v sobě nevyřešených problémů. Jednoduše to poté nazvete stresem.

Pokud v sobě daný problém neřešíme, začne si hledat cestu přes naše orgány a tělo.

Nejlépe jsou na tom ti, kteří dokážou rozeznat duševní pohodu a nepohodu. Každý orgán v těle je také ovládán duchovní dimenzí. Žaludek a tlusté střevo jsou ovládány strachem. Problémy s tlustým střevem, ale můžou provázet také bolesti ramene. Vše proudí přes tzv. meridiány. Tedy problémy s určitými orgány se mohou přenášet na různá místa na našem těle.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Piercing I. díl: Bohatá historie moderního zdobení těla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..