Vztah

Milá věštkyně jmenuju se martina narodila jsem se 12.8.1987 zajímalo by mě jestli mě čeká nějaký vztah v nejblžší době? a jestli je kluk který mě tedka objíma ztracená záležitost?a nebo jestli mám šanci a věřit

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Výjde nám to?

Dobrý den,jsem deset let rozvedená Iveta 27.7.1971 nar. v Karl.Varech.Před dvouma měsícema jsem si našla přítele Jirku 27.2.1977 nar. v Karl.Varech,chtěla jsem se zeptat jestli má náš vztah budoucnost a jestli spolu budeme mít v nejbližší době miminko(já mám dvě děti 12 a 15 let,přítel nemá žádný).Děkuji Vám za odpověď

Vztah

Na vztah to vypadá a velice dobrý, miminko bych tam také viděla.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Vzpomínky

Dobrý den Sybilo, nějak se Vám z toho všeho nemůžu pořád dostat. Nedokážu se smířit s tím, že jsem ho ztratila, stále na něho musím myslet - už se za to zlobím i sama na sebe. Nemohu vnitřně uvěřit tomu, že bych mu byla úplně lhostejná, že to co jsem od něho tak silně cítila, by tak rychle vyprchalo. Totálně mě to vnitřně ničí, nedokážeme už asi být ani jako kamarádi. Když se náhodou někde potkáme, sedí každý jinde, nemáme šanci spolu ani mluvit, nakonec ani nevím, zda on by to chtěl. Napsal - budeme kamarádi, ale neumí se tak chovat ani on, vše najednou vyprchalo, bojíme se na sebe podívat, aby navíc okolí vše nevyužilo k pomluvám, natož spolu sedět u jednoho stolu a povídat si jako dříve. Tak moc mi to chybí. Asi jsem naivní, já se v tom plácám a on to nejspíš bere jako uzavřenou věc. Kdy se z toho dostanu já Sybilo, kdy dokážu zapomenout a necítit z toho všeho tu bolest a jít dál?

Zapomění

Brzy dokážete zapomenout, myslím, že v něm se odehrává, taky něco moc silného. je to souboj citů. Vy tu máte , za několik týdnů lásku, uvolněte se a začněte dýchat. Slunce vám dá sílu.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Dobrý večer,mám dvě

Dobrý večer,mám dvě děti a chci se zeptat jestli ještě budu mít další a jestli konečně potkám muže pro rod.život bez alkoholu a agresivity nebo už zůstanu sama 18.8.1973

Nelehký rok

Těžký rok za vámi a tento také lehký nebude, ale lepší. Muž vašeho života je však ještě daleko, nový svět vám otevře koncem léta. Změňte k nim přístup a vybírejte pečlivěji. Dítě tu je možné, ale až za dva roky.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Zklamání

Milá věštkyně, konečně jsem se viděla po dlouhé době s mužem, do kterého jsem se zamilovala. Asi jsem od setkání čekala více a jsem zklamaná. Ani jsme spolu nemluvili, ani jsme nebyli blízko sebe - je pravda, že na to nebylo moc dobré prostředí, ale i tak. Necítila jsem jediný náznak, že by o mě ještě stál. Nevím, co si o tom mám myslet. Jsem zklamaná, zmatená a cítím se ponížená. Má mě ještě rád?

Znepokojení

Dejte mu najevo, že jste znepokojená, měli byste si spolu promluvit a vše si objasnit.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Dobrý večer, milá

Dobrý večer, milá věštkyně chci se zeptat co mě čeká tento rok a jestli se náš skoro rozpadlí vztah urovná nebo mě čeká nový vztah a popřípadě kde ho poznám já 18.8.1973 a přítel 23.9.1973 děkuji.

Intuice

Váš přítel, ale vypadá dobře, zkuste s ním více mluvit. Máte dobrou intuici, mohl by vám frnknout, vás však by čekala láska až na sklonku roku a to vám ještě nemusí vyhovovat.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Smutek

Milá Sybilo, tak si myslím, že je totální konec. Čekala jsem, že se teď o víkendu uvidíme a nic. Napsala jsem mu, zda mě chce vidět, odepsal, že někdy jo. To asi nesvědčí o tom, že by o mě měl ještě zájem. Nejhorší je ten pocit, že jsem to všechno zkazila od začátku já a nejde to už nijak vrátit. Jsem z toho smutná a nešťastná, protože vím, že to nemůžu už nijak napravit. Cítí ke mně ještě něco?

Konstelace

Nedělejte zatím nic, je na to špatná konstelace. Vydržte, ještě nějaký den, zkuste si zadat osobní horoskop.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Nerozumím tomu o co jde?!

Sblížila jsem se na přelomu roku s mužem (1.7.1973), již měsíc jsme se neviděli. Navíc jsem mu příliš psala a možná jsem ho odradila, ale zase ho nechápu, jednou napíše, že mě má rád a že by se i zamiloval, pak nepíše nebo má SMS nic neříkající. Nevím pořádně o co jde, zda mě má opravdu rád a cítí ke mně něco nebo už nemá absolutně žádný zájem. Jsem do něho zamilovaná a nevím, co cítí on ke mně. Nechci ho ztratit. Děkuji.

Nerozumím tomu o co jde?!

Děkuji Vám za odpověď, bohužel si myslím, že jsem to už všechno těmi neustálými SMS totálně zkazila. Určitě ví i to, že jsem do něho zamilovaná a tak nemá ani cenu mu to říkat. Přišlo by mi, že se mu ještě více vnucuji, což jsem určitě dost za ten měsíc a půl dokázala, protože jsem nevydržela nepsat mu ani týden. Je mi to moc líto, že jsem to tak pokazila a myslím, že jsem ho už ztratila úplně. Nečekám, že by se mi ozval sám, natož, že na mě ještě myslí.

Čas

Dejte tomu čas.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Láska

Je citlivý a popudlivý a ještě k tomu nemá dobré období. Nechte ho vychladnout, až se zlepší ozve se. Jen mu dejte vědět, že ho milujete.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Dobrý den,chci se zeptat na

Dobrý den,chci se zeptat na náš vztah,který se skoro rozpad jestli to má budoucnost a má cenu proto něco dělat.Máme spolu 3 dceru a nyní žijeme odděleně,přítel se stále chce vrátit a mít ještě 1 dítě ale nevím zda mu věřit,že se změní.Já 18.8.1973 on 23.9.1973 děkuji.

Nepospíchejte

Možná by to mohl zvládnout, je důležité aby vás přesvědčil, že se mu věřit dá. Dělá něco pro to? S dítětem, ale nepospíchejte, další nedoporučuji zatím.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Děkuji za

Děkuji za odpověď.Můžete mi říct jestli mě čeká nový vztah v bližší době a který bude lepší?Nebo máme tento vztah nynější nějak vyřešit a dát se do hromady?Děkuji.18.8.1973

Osobní horoskop

Je tu naděje jít dvěma cestami, zadejte si osobní horoskop, tam to můžu rozvést.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Šance

Šance tu je, ale potkáte i někoho jiného, oslňujícího. Ale stejně myslím že zůstanete u svého nynějšího přítele.Zkuste si zadat osobní horoskop, provede vás budoucností.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003