Vztah:)

Dobrý den p. Sybilo,

ráda bych se Vás touto cestou zeptala, jak to bude tenhle rok u mě vypadat, co karty říkají. Jak ve sféře školy-zda-li úspěšně dokončím tento rok a budu přijata na další mnou vybranou vš,zdraví a jak to bude vypadat s mým současným partnerem (on 17.7.84). Já 7.12.88. Děkuji a hezký den A.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Škola

Ano škola je úspěšná, i další postup je pěkný. Ale trochu můžete mít problémy v partnerství, bude k vám vstupovat další muž. Pokuste se mi zavolat, pokud vám to půjde.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

děkuji za odpověd:o) se

děkuji za odpověd:o) se školou se mi to tuze líbí, avšak nasadila ste mi brouka do hlavy v podobě partnerství. Jde o muže nar. r 16.10.87?ten jediný mě napadá, ale mám ještě jednu otz. vstoupí mi do cesty ještě někdy muž nar. 28.10.80?a pokud ano kdy se tak stane?

Partnerství

Ano tento muž tu projde 28.10., ale nezůstane. Máte tu však neději i na nové partnerství, pokuste se mi zavolet, napojíme se.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

projde v jakém smyslu? či

projde v jakém smyslu? či na jak dlouho zůstane? mám ten pocit, že zrovna on byl, je a bude tím osudovým mužem...

Tarotové karty

Střelče, nelze brát jen znamení, hodí se či nehodí. Také vás ovlivní hodina zrození a ta je taky rozhodující. Pokud vyložím na vás tarotové karty, tak mi k sobě jdete. Myslím, že byste si měli zadat partnerský horoskop.