vztah

Dobrý den ,ráda bych se chtěla zeptat na svůj partnerský vztah-má ještě šanci? Já 10.4.73 a přítel 5.2.69 .Nebo zavřít dveře a jít dál? Náš vzhah byl bez problémů ,hádek ,komfliktů a najednou ze dne na den ,,pauza,, nerozumím tomu a nevím co se děje.děkuji Romana

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

vztah

Děkuji za odpověď,sezmánily jsme se osobně,náš vztah byl řekla bych velice harmonický bez hádek konfliktů,prostě takový krásný klid přesto že jsme byli oba v situaci že problémů né mezi námi bylo dost ale řešilo se.Ale najednou jednoho dne odešel s tím že neví co dál,myslím že má v povaze nic moc neřešit prostě utéci,vidím na něm že se trápí ale myslím že na pravdu a na to co chce musí přijít sám jen bych si moc přála aby pochopil že utíkat od všeho nic neřeší. A s tím prověřováním-srovnáváním máte asi pravdu má za sebou nevydařené manželství a mám pocit že se mu náš vzhah a chování jeho bývalé ženy někdy spojovalo,myslím že dost často říkal ty jsi řekla.......přesto že to byla jeho bývalá manželka,vždy jsem ho na to upozornila že mi vkládá do ust její slova,uznal ale přeci.R.

Nezávislí rozbor

Zkuste si u nás zadat partnerský horoskop, většinou to těm chlapům otevře oči, když je vidí někdo nezávislí, tak nad tím i přemýšlí.

Astroložky 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Typický vodnář

Je to typický Vodnář. Nedejte se oklamat jeho klidem, bude líp. Jen mám takové tušení, že vás měl tendenci prověřovat, seznámily jste se přes počítač?

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003