Třetí oko

Dobrý den, narodila jsem se 18.12.1957 ve 22.50 v Praze a od mala mám šestý smysl a silně vyvinuté intuice. Prošla jsem bylinkařením, horoskopy a přečetla spousty knih o nadpřirozenu. Prožila jsem astrální cestování, setkání s duchem a viděla UFO. Při setkání s "obdařenými" lidmi slýchávám, že mám třetí oko, že budu umět komunikovat s jinou dimenzí apod. Mým jediným velikým přáním je pomáhat zemřelým. Plnit přání duchům před odchodem, vyřizovat vzkazy a těšit tím pozůstalé. Bohužel jsem natolik vytížená realným životem, že se nemohu uklidnit ani meditací. Můžete mi poradit, zda se mi splní mé přání a zda tuto schopnost získám? Děkuji.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

třetí oko

Dobrý den, Vaše odpověď mě neuspokojila z těchto důvodů:
1) znám 2 lidi, kteří odvádějí mrtvé na druhou stranu a pomáhají pozůstalým a jsou stále naživu. Není pravda, že by musel člověk do roka zemřít.
2) mojí komunikaci s druhou stranou potvrdily 2 kartářky, 2 lidé od focení aury, 3 senzibilové a 1 léčitel. Mám tedy všem těmto osobám vyslovit nedůvěru?
3) podle čeho jste vyvodila, že je to nad mé síly? Pokud vím, konstalace hvězd to přímo nabízí. Jen si myslím, že tím, že pomáhám druhým se vyčerpávám. Chce to čas.
Myslím, že byste měla přehodnotit své odpovědi, protože nic není náhoda. Lidem se má říkat pouze to, o čem jsme přesvědčeni, nebo k čemu jsme vedeni svou intuicí (popř. s čím máme zkušenosti). Nic není nemožné, chce to jen věřit.

Schopnosti

Já své odpovědi nepřehodnotím. Neříkám, že nemáte schopnosti, jen že se nemáte pokoušet převádět mrtvé na druhý břeh a pomáhat jim. Je to v této fázy pro vás nebezpečné, zničit to může vaše zdraví, nebo někoho blízkého. Věřím v tyto lidi a znám lidé, co je odvádějí na druhou stranu, a znám lidé, kteří to dělají jsou tu a znala jsem někoho, kdo již tu není. Do roka z něho byla troska. Svému docílíte, po smrti. Tam je vaše místo a váš úkol. Vše má svůj čas a i když vidím, že k smrti máte blízko, je vše jinak. Vaše cesta, teprve přijde. Já věřím. Líbíte se mi napište mi zdenka@horoskopnamiru.cz

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

Šestý smysl

Nad vaše síly a buďte opartná, obyčejně takový člověk do roka zemře, nezacházejte tak daleko!!!

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003