Třetí oko – je dobré jej „otevřít“

By | 28.08.2020

Něco jako třetí oko, intuice nebo šestý smysl. Mnoho lidí na něj nevěří, ale mnoha lidem právě toto třetí oko pomohlo vidět věci jinak, vidět souvislosti. Nedá se ovlivnit hlavou, racionální uvažování není úplně to, čím se třetí oko řídí. Schopnost intuice nebo šestého smyslu mají všichni lidé. Jenže ne každý na něj věří, umí jej otevřít nebo s ním také dále nějak pracovat.

Třetí oko – síla podvědomí

Třetí oko nemusí být nutně jen oko, které se objevuje uprostřed čela, jak to bývá vyobrazeno v mnoha sci-fi knihách. Třetím okem se často označuje sídlo podvědomí, díky kterému máte občas ten svíravý pocit, že je něco špatně, že je dobré udělat to či ono, že umíte s někým telepaticky komunikovat a podobně. Není viditelné na pohled, ale nachází se nad kořenem nosu, mezi obočím.

Někteří vědci považují šišinku za sídlo třetího oka. Údajně reaguje na světelné vzruchy ze zraku. Poranění mozku právě toto třetí oko aktivuje, spousta věštců popisuje velkou změnu právě ve chvíli, kdy prodělaly nějaký více či méně závažný úraz mozku nebo hlavy, začali třetí oko používat, jeho síla se aktivovala.

Jak jej otevřít?

Nepotřebujete úraz, stačí se obrnit soustředěním, trpělivostí. Pamatujte, že jedině cvičení a neustálé opakování vám může hodně pomoci. Můžete si mezi obočí přikládat různé kameny, například ametyst nebo tyrkys. Někdy pomůže jen meditace s těmito kameny, jindy se doporučuje pohled do zrcadla, což je magická plocha.

Můžete třetí oko aktivovat také v naprosté tmě, kdy jednou za den zkuste pár minut být v místnosti bez světla. V tichu spoléhejte na svou intuici, vnímejte všechny pocity, které k vám přicházejí, které vás napadají. Učení dělá mistra, proto nečekejte, že po první nebo druhé zkoušce budete už mistři.

Přečíst  Kyvadlo – pomocník, který odpoví na vaše otázky
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..