manželství

Dobrý den Zdeňko,
naše manželství jako by šlo z krize do krize.Můžete se podívat na naši budoucnost,hrozí nám rozvod?Co pro manžela znamená žena s kterou si posílá SMS a volá,on mi tvrdí,že to je jen kamarádka.Já 7.8.1963 a manžel 31.12.1980.Mám tak trochu strach,aby to vše nedělal,protože přestal věřit,že se nám to těhotenství podaří.Včera(23.5.) u nás proběhla tak velká hádka,že manžel se chce odstěhovat a žádost podat.Udělá to?
Děkuji za odpověď.Hned jak budu moc,tak zavolám.
P.S.Kontryhelové kapky beru,bohužel menzes se nedostavil již 45dní,je to stres nebo hormonální porucha.Posledně jste mi psala,že miminko vidíte.Podívala by jste se v jakém časovém horizontu?Přijde přirozenou cestou nebo máme začít uvažovat o umělém otěhotnění.Možná,že tato otázka po včerejšku nemá už význam.
Ještě jednou děkuji.A nezlobte se,ale občas už nevím kudy kam.
Hezký den.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Rozvoj

Já vás zdravím a konstatuji, že opravdu tu ohrožení máte na vztah. Něco špatné, může být k něčemu dobré. To , ale poznáte až za dlouhou dobu, proč to takto píši. Nechte vše se rozvíjet, a nemá v této chvíli cenu do toho zasahovat. Miminko, mít budete a pokud na něj nebudete tlačit, půjde samovolnou cestou. Nebojte se toho, jen tomu věřte. Psychiku teď máte na kraji zhroucení a to není dobré. Nabíjejte se stromy, mladými, zdravými, obejměte je, udělá vám to dobře.Manžela v této chvíli nechte, uklidní se, a budete mít příležitost spolu více mluvit, pokud to půjde, zavolejte mi. Zdenča.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

manželství

Děkuji Vám za odpověď.
Zavolat můžu až obdržím výplatu.Ano máte pravdu,psychiku mám na kraji zhroucení.
Prosím,můžete mi zatím napsat zda to vše skončíme rozvodem nebo se nám časem podaří vše urovnat.
Mockrát děkuji za odpověď.

Cesta

Věřím tomu, že si o všem promluvíte a najdete cestu, ale lehké to nebude.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003