Kyvadlo

Dobrý podvečer milá Sybilko,
Po rozchodu s mým partnerem se mi velice ulevilo,sice to občas zabolí ale není to tak strašné jako poprvé.Občas se u nás staví jen tak na skok,občas mi zavolá ale ne tak jako při prvním rozchodu ne tak často,já ho nekontaktuji vůbec.Začala jsem si žít svůj život a je mi celkem dobře.

Jenže ted mi nasadila do hlavy brouka kamarádka.Věštila mi z kyvadla,vyšlo mi,že bych si měla najít partnera,měla bych snad s ním mít i miminko,ale za pár let se do mě má opět zamilovat bývalý přítel a potom se snad má k nám vrátit.Bylo to formou otázek a odpovědí ANO-NE.Byla jsem zmatená ale protože o mě ví vše nechce se mi tomu věřit.

Sybilko prosím Vás je to možné že by taková situace mohla nastat???Prosím podívejte se mi do kartiček,jsem z toho zmatená.Moc děkuji za výklad.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

ještě Kyvadlo

Zapoměla jsem na datumy jsou pořád stejný ale pro jistotu,já 28.12.1980 on 16.10.1977 děkuji

Dítě

Dítě mít budete, také si projdete krušným obdobím života, a tento muž 16.10. v něm také bude hrát roli. Ale vztah s ním už nikdy nebude. Zkontrolujte si kyvadlo, ono někdy dokáže pořádně zalhat, je to o energii, kterou má daná osoba v ruce, někdy kyvadlo řekne věci , co se nestanou.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003