Výklad snů – jak se mohou měnit podle znamení? 4

Napsala | 27.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Sny jsou tak trochu pořád tajemné. Někdo říká, že je to odraz toho, co v životě řešíme, co nás trápí, jiný zase poukazuje na to, že jde o touhy, sny a přání, která máme hluboko ve svém nitru a nechceme je prozradit nikomu okolo. Lidské nitro je věc, kterou asi jen tak někdo neprobádá, i když se o to mnozí snaží. Každý člověk je jiný, ovlivňuje jej element, znamení, hodina narození, výchova, vlastní povahové rysy. Každý je originál, jako originál jedná, mluví a myslí.

Sny a znamení

Možná jste to ani netušili, ale znamení, respektive doba, ve které jste se narodili, vám může ovlivňovat také vaše sny. Co se vám v noci zdá? Příjemné sny, ve kterých vystupujete jako hlavní hrdinové, kteří vše zachrání? Nebo naopak se vám zdají samé tajuplné sny? Budíte se v noci hrůzou, zpocení a vyděšení, protože se vám zdají hotové horory? Sny jsou velmi zvláštní, zdají se vám denně, ale jen zlomek si pamatujeme!

Jak sní zemská znamení?

U zemských znamení, tedy Býka, Panny a Kozoroha je to lehce složitější, protože jde o nejvíc praktická a realistická znamení, která existují. Neoslní je nějaké sny, které se jim mohou zdát, jsou nohama na zemi. Nehledejte u nich sny, ve kterých vystupujete nadpřirozeně, s různými schopnostmi nebo vypadající jinak, než ve skutečnosti jste. Nejsou fanoušci metafor a nějakých přirovnání, zdají se jim sny reálné. Zdá-li se jim o koupi nového mobilu, pak je trápí právě to. Je-li ve snu bolest zubů, signalizuje to možné problémy se zuby. Odráží se v nich jejich každodenní problémy a obyčejný život.

Netřeba hledat nějaké vzletné přirovnání, jsou to přímočaří jedinci, jak v reálném životě, tak také ve snech. Nejednou se jim bude zdát o tom, co mají udělat, kde a jak investovat, jakou si vybrat banku a podobně. Někdy ve snu mohou přijít na to, jak danou věc a problém vyřešit a tak také učiní.

Přečíst  Talent podle znamení – jaký je ten váš? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..